najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
klark
2016-05-08 09:41 100%

Skrypt pod sklep internetowy

rozpoczęty ponad rok temu przez klark

Jaki skrypt moglibyście polecić pod sprzedaż różnych produktów w sieci. Chodzi głównie o akcesoria fotograficzne. W sumie do 80 różnych produktów. Może ktoś tutaj ma doświadczenie w tym zakresie i mógłby coś podpowiedzieć?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Linda
2016-05-10 09:32 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Tawer

Z darmowych i samodzielnych skryptów dobre opinie krążą o Prestashop. Ale pamiętać należy, że to, ze skrypt jest darmowy nie znaczy, że będzie tanio. Wybór szablonu to koszt rzędu kilkuset zł. Kolejny koszt związany jest z instalacją, konfiguracją i integracją z systemami płatności, stanami magazynowymi, porównywarkami cenowymi, portalami aukcyjnymi itd itd.



Wygodniejszym rozwiązaniem, ale przy zachowaniu podobnych funkcjonalności, indywidualnego wyglądu, responsywności i tego wszystkiego co napisałem wcześniej jest Pasejo. Jego podstawowe funkcj opisane masz na stronie projektu: http://pasejo.pl/funkcje



Wchodzi taniej i przede wszystkim bezpiecznej. Bo wszelkie awarie zwiazane z funkcjonowaniem kodu są usuwe w ramach abonamentu.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Jan Kalata
2016-10-05 13:56 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Jan Kalata

Założenie sklepu internetowego wydaje się skomplikowane...


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Biszko
2017-03-09 03:06 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Biszko
Bo łatwe to nie jest... Wiem to z doświadczenia... Ja nawet nie wiem, jakiego kuriera wybrać, żeby móc ruszyć ze sklepem. Znajomi podpowiadają, żeby wybrać tę firmę http://www.dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl.html Znacie?
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
hubir2
2016-11-10 09:54 0%
4

sklep internetowy

odpowiedziano ponad rok temu przez hubir2

Założ sklep, co lepiej zlecić profesjonalnej firmie (kiedyś pracowałem w jenej i wiem, ze sklep stawia się długo i nie jest łatwo), albo wystawiaj na aukcjach internetowych, na gumtree, olx. Postawienie sklepu na serwerze to spory wydatek (pi raxy drzwi 10 tysi). Z tych prostszych miejsc prestashop jest ok, ale bez szału. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Biszko
2017-03-09 03:06 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Biszko

Jan Kalata



Bo łatwe to nie jest... Wiem to z doświadczenia... Ja nawet nie wiem, jakiego kuriera wybrać, żeby móc ruszyć ze sklepem. Znajomi podpowiadają, żeby wybrać tę firmę

odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.