najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
klark
2017-03-05 10:25 100%

Długie terminy płatnosci na fakturze

rozpoczęty ponad rok temu przez klark

Czy zdarza się wam, że klienci wymagają od was ponadstandardowej długości płatnosci za faktury. Jak wtedy reagujecie? Zgadzacie się, czy odpuszczacie?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Linda
2017-03-07 08:35 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez escobar

W branży fotograficznej raczej rzadko się to zdarza. Ale podobno w transporcie, usługach budowlanych i innych tego typu gałęziach gospodarki problem ten jest nagminny. Nie wystawisz faktury to stracisz klienta. Warto jest się więc zastanowić nad ewentualnym wykupem faktur. Sprawdź sobie np tutaj https://www.monevia.pl/



Oni zajmują się tego typu kwestiami.



 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Janki23
2017-07-07 08:09 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Janki23

Ciekawa opcja. Ciekawe na ile skuteczna.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Egon
2017-09-22 21:47 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Egon

Mi niektóre firmy sobie życzą 30 dni, a potem i tak nie płacą, dopiero po iluś telefonach i mailach za 2 miesiące. Polska. Ja nie wiem, jak ja mama fakturę do zapłacenia to płacę od razu


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
aszka
2017-10-02 15:07 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez aszka

Coś w tym jest co napisał @escobar. Już mi dwóch klientów zrezygnowało dlatego, że nie zgodziłam się na dłuższy termin. Wcale mnie to nie urządza, mam niewielką firmę i nie stać mnie na stratę klientów. Chyba też zdecyduję się na faktoring, myślę o Idea money ponieważ mają korzystną ofertę dla mikrofirm


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
eloo
2018-12-06 13:55 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez eloo

Jak płacą to mozna odroczyć, ale jak sprawdzić znowu czy to uczciwy konrahent. Ryzyko i tyle.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Lopl
2019-06-14 12:25 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Lopl

warto sprawdzić czy wcześniej płatności przebiegały bez problemów jeżeli tak to myślę że warto wtedy przystać na to żeby nie utracić klienta lub zaoferować mu coś za krótszy czas


„[url=https://www.mega-tech.com.pl/faktura-a-zwolniony-z-vat/]faktura bez vat[/url] [url=https://confettitime.pl]organizacja przyjęć łódź[/url]”
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.