najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
piotr44
2015-10-11 09:05 100%

Założenie i promocja sklepu internetowego

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Przymierzam się do założenia sklepu internetowego. Z drugiej strony mam świadomość, że to trudny rynek, wymagający sporych inwestycji na promocję.

No właśnie, w jaki sposób promować swoje usługi w sieci, aby efekt był najlepszy w stosunku do zainwestowanych środków.

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
klark
2015-10-12 12:33 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Zakładając sklep internetowy należy zmierzać do tego, aby ludzie go znaleźli. A to kosztuje zarówno sporo czasu jak i pieniędzy.Kolejna sprawa to konkurencja która praktycznie w każdej branży jest duża. Dlatego stawiać należy na takie detale jak dobry kontakt z klientem, szybki czas realizacji, intuicyjną nawigację - również na urządzeniach mobilnych. Przydałaby się też pomoc jakiś specjalistów do spraw promocji w sieci. A to kosztuje... Zapytać na początku możesz na http://growpoland.pl/Pomogą opracować spójną strategię.


odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
Dorra
2015-11-04 14:16 0%
2

media

odpowiedziano ponad rok temu przez Dorra

Wydaje mi się, że najszybiecj do szystkich dotrzesz poprzez media społęcznościowe


odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
Linda
2016-02-01 11:26 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Linda

Rzeczywiście, media społecznościowe potrafią generować całkiem spory ruch - ale czy jest on dobry jakościowo? Czy trafia do osób które potencjalnie mogą być zainteresowane danymi treściami? Różnie z tym bywa. Myślę, że największe możliwości pod tym zwzględem mają wyszukiwarki. Zresztą widać to po statystykach, że użytkownicy pochodzący z wyszukiwarek więcej czasu spędzają na stronie niż Ci ze społecznościówek.Odsyłam jeszcze do tej agencji zajmującej się pozycjonowaniem stron www. Myślę, że będą w stanie pomóc.


odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
petrycki
2016-07-25 04:35 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez petrycki

Według mnie mimo wszystko warto zainwestować w jakąś reklamę zewnętrzną, chociażby naklejki na samochód firmowy czy prywatny. Taka reklama Wrocław, Elbląg czy inne większe miasto będzie dobrą opcją. Wtedy nawet ludzie z okolicy będą znali twój sklep. 


odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.