najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
klark
2016-09-25 09:58 100%

Cukinia

rozpoczęty ponad rok temu przez arma

Ponieważ od jakiegoś czasu choruję na cukinię, szukam różnych ciekawych przepisów, niekoniecznie bezmięsnych, dlatego zakładam osobny temat

Macie jakieś pomysły? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2016-09-28 09:15 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez teraa

Ja również uwielbiam dania z cukini. Szczególnie od czasu od kiedy się odchudzam. Lubię takie lekkie,smaczne potrawy. Warto jest zrobić sobie leczo . Można je odgrzać dzień po ugotowaniu i jest nadal smaczne.



Świetna jest również cukinia faszerowana:



https://www.przepisy.pl/przepis/faszerowana-cukinia



Nadziewa się ją mięskiem mielonym.Jest to bardzo dobra potrawa na obiad. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Jan Kalata
2016-10-04 11:59 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Jan Kalata

Ja cukinię po prostu kroje w plastry i smażę. Może dlatego że jestem facetem.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.