najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
klark
2016-05-21 10:35 100%

Gdzie założyć konto w banku?

rozpoczęty ponad rok temu przez klark

Przeglądałam sporo ofert - ale najgorsze są te gwiazdki. Czyli te wszystkie ukryte opłaty - gdzie założyć, aby później nie okazało się, że jest lipa pod tym względem?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2016-05-21 10:36 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Oj, w złym dziale założyłem, ale niech już będzie :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Linda
2016-05-23 07:46 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez tuja

Witaj. Czy nie szukałeś informacji w wyszukiwarce? Jest bardzo wiele artykułów o tym gdzie warto jest założyć sobie konto w banku. Możesz sobie zajrzeć chociażby tutaj:



http://www.nowiny.pl/biznes/111612-gdzie-zalozyc-konto-by-bylo-najtansze-ranking-bankow.html



Ewentualnie tutaj:



http://www.kutno.net.pl/?pd=news&id=42720



Ja aktualnie mam konto w smart banku. Obecnie najtańsze konto bankowe.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
agata.wloda
2016-05-31 11:53 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez agata.wloda

Od kilku lat mam w BGŻecie i jak na razie żadnych ukrytych opłat nie wykryłam. Jedynie za kartę jest 9zł miesięcznie jak nie zrobi się zakupów za 300zł.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
sesh
2016-06-03 08:43 0%
4

hmm

odpowiedziano ponad rok temu przez sesh

Na dobą sprawe teraz praktycznie wszystke konta indywidualne sa bezpłatne, o iile z nich kozystamy. W praktyce wygląda to tak, ze miesięcznie musimy tam zaksięgowac te 200-300 złotych wpływów, to chyba wykonalne. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
klark
2016-11-17 07:13 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Niekoniecznie. Jest wiele darmowych kont osobistych. Gorzej jest z firmowymi ale tutaj również znajdą się dobre oferty. Możesz sobie sam zresztą zobaczyć na to porównanie:



postawnaswoim.pl



 Na dzień dzisiejszy 4 banki mają darmowe oferty:



idea bank



alior bank



deutsche bank



oraz nest bak ( kiedyś smart bank)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
moniaw
2018-02-24 11:58 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez moniaw

Nest Bnk ma fajną ofertę kont. Nie płacimy opłaty za wszystkie podstawowe rzeczy jak prowadzenie rachunku, kartę debetową, przelewy internetowe, wpłaty z bankomatów i itp


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.