najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Hanicenta Rzepa – lekarz z wielkim sercem
2016-12-01 13:26 100%

Hanicenta Rzepa – lekarz z wielkim sercem

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

Podczas gali, która odbyła się pod koniec listopada na zamku w Olsztynie obywatelka naszego miasta lek. Hanicenta Rzepa odebrała honorową statuetkę „Wielkiego Serca” – wyróżnienie cyklicznie przyznawane przez czytelników „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. W plebiscycie od kilkunastu lat nagradzani są m.in. najpopularniejsi lekarze specjaliści Warmii i Mazur. 

Lekarz Hanicenta Rzepa jest specjalizuje się w ginekologii i położnictwie (II stopień specjalizacji) i jest związana z naszym miastem od 1974 r. W tym też roku otrzymała tytuł lekarza. W latach 1974–1988 była zatrudniona w Szpitalu Miejskim przy ul. Żeromskiego, a od 1988 pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu, gdzie jako ordynator (tę funkcję sprawuje od 2004 roku) organizuje pracę jednego z największych oddziałów  –Oddziału Ginekologii i Położnictwa. Wcześniej, w latach 1988–2004, pełniła funkcję zastępcy ordynatora. Jak nietrudno policzyć jej łączny staż pracy wynosi 42 lata.

O skali wyzwań, którym musi sprostać lek. Hanicenta Rzepa świadczy fakt, że na pododdziale ginekologicznym, który jej podlega, wykonuje się rocznie ponad 2 tys. zabiegów. Drugą jednostką organizacyjną, którą zarządza jest Pododdział Położniczy (z Traktem Porodowym, salą cięć cesarskich i salą porodów rodzinnych), na którym corocznie odbieranych jest około 1300 porodów. Trzecim - Pododdział Patologii Ciąży.

Dr Hanicenta Rzepa jest bardzo lubiana i szanowana przez swoich współpracowników, jak również bardzo doceniana przez swoje pacjentki. Wiele z nich zawdzięcza jej swoje zdrowie, a nawet życie. Zdarza się, że opiekuje się i leczy kolejne pokolenie kobiet z tej samej rodziny – córki, a nawet wnuczki.

Po pracy poświęca swój wolny czas na poszerzanie wiedzy medycznej oraz życie rodzinne (ma kilkoro wnucząt).

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2016-12-01 14:58 44%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez pacjentka
Zawsze miła zawsze pełna empatii i wspaniała specjalistka.Brawooooo
odpowiedz oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2016-12-01 17:56 17%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez balba
Tępaczki, ale wiecie, że Hanicenta to imię, a nie nazwisko? Zwracanie się więc do nagrodzonej osoby po imieniu, nawet z tytułem (którego nie ma, bo jest lekarzem medycyny, a nie drem nauk medycznych), jest nie na miejscu i brzmi prowincojonalnie.
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2016-12-01 20:31 75%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Balbina
Dr = w języku potocznym lekarz. Tytuły prasowe, tym bardziej jeśli chodzi o dziennik internetowy, mają prawo cechować się mniejszą dosłownością i to jest bardzo powszechnie praktykowane w tego typu przekazie medialnym, natomiast stosowanie określeń typu "tępaczki" źle świadczy o rozmówcy.
oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2016-12-02 16:56 50%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez pacjentka 2
Brawo, gratulacje Pani Doktor.
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2016-12-03 15:38 100%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez ?/
"Czytelnicy prywatni czy na NFZ"
odpowiedz oceń post 5 0 zgłoś do moderacji
Izolda
2017-04-18 21:34 0%
6

odpowiedziano 11 miesięcy temu przez Izolda

Tacy ginekolodzy jak ta Pani czy też lekarz tej specjalizacji, przyjmujący w Krakowie http://www.ginekolog-krakow.com.pl/  to prawdziwy skarb. Sama miałam spore problemy w ciąży i wiem, jak ważne jest odpowiednie jej prowadzenie. Dlatego też jest naprawdę pełna uznania dla cierpliwości, jak i wiedzy takich osób. 


odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.