najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
maddie
2013-06-28 14:25 100%

Hotel dla psów - tak czy nie?

rozpoczęty ponad rok temu przez maddie

Witam kochane,

nie wiem, w jakiej kategorii umieścić swój watek, więc piszę tutaj :) Potrzebuję Waszej opinii - zastanawiam się nad otworzeniem hotelu dla psów gdzieś w pobliżu naszego miasta. Z tego, co widzę, bardzo dużo mieszkańców posiada czworonożnych pupili. Nie wiem jednak, czy istniałoby zapotrzebowanie na tego typu usługę. Nie chciałabym, żeby hotel wyglądał jak schronisko (z klatkami itp.), tylko żeby był naprawdę przyjaznym miejscem dla psiaków, które muszą roztać się na chwilę ze swoimi właścicielami. Marzę, by połączyć to np. z gabinecikiem fryzjerskim lub małym studio fotograficznym, w którym właściciele mogliby zrobić sobie fajne zdjęcia ze swoimi psami. Być może znacie kogoś, kto ma psiaka lub same jesteście właścicielkami - w związku z powyższym mam prośbę, abyście odpowiedziały tutaj na jedno pytanie. Da mi to jako takie rozeznanie rynku :)

Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz, jaki zechcecie tu zostawić.

oceń wątek 3 0 zgłoś do moderacji
Jestem na tak!
2013-07-09 12:43 0%
1

Jestem na tak!

odpowiedziano ponad rok temu przez Pati

Moim zdaniem takie miejsce jest potrzebne. Oczywiście największy problem będzie z zaufaniem. Osobiście sama byłabym troszkę zestresowana tym, że mam zostawić swojego psa u kogoś obcego ale nie wykluczam tego. Czasem nie można zabrać psa ze sobą i potrzeba zaufanego miejsca, w które mógłby trafić. Z mojego punktu widzenia chciałabym mieć mozliwość sprawdzenia tego miejsca, zobaczyć jak inne psy się tam czują itd. Połączenie hotelu z gabinetem lub studiem foto to dobry pomysł o ile nie będzie rozpraszał osoby zajmującej się psami na czas ich pobytu :)


odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.