najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Linda
2016-07-13 11:42 100%

Jak żyć z długami?

rozpoczęty ponad rok temu przez Linda

Samochód na kredyt, mieszkanien na kredyt, wyposażenie mieszkania na kredyt, wakacje na kredyt. Wszystko na kredyt. Tak żyje wielu moich znajomych - zastanawiam się, jak oni sobie radzą z tym wszystkim? Olewają to?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-07-13 14:16 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez kierpik

Wychodzę z założenia, że jak na coś mnie nie stać, to tego nie kupje. Staram się nie zaciągać kredytów i z wyłączeniem kilku chwil słabości (kredyt studencki i raty na telewizor - ale 0 procent) nigdy nie brałem żadnych zobowiązań finansowych.



Boję się tego, że kiedyś to wszystko się rozsypie i będzie niezły pasztet. Już ponad 1mln frankowiczów jest umoczonych w kredytach frankowych.



Po niektórych to spływa - zupełnie nie przyjmują się zobowiązaniami. Tutaj w artykule: http://dlazaradnych.pl/2597-zadluzona-mama-jak-odnalezc-w-sobie-sile-i-zyc-pelnia-szczescia masz dobry tekst jak mimo zobowizań zachować radość z życia.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
brodacz
2016-08-24 14:38 0%
2

adwokat

odpowiedziano ponad rok temu przez brodacz

z długami żyje się ciężko mi z kłopotów pomogła wyjść pani Monika Kitscha-Kwasiborska - jest to pani adwokat która przeanalizowała moje umowy kredytowe i znalazła tam wiele nieścisłości które pozwolily mi uniknąć wielu dodatkowych opłat. Za to serdecznie pani Monice dziękuje!


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.