najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
piotr44
2015-08-17 11:20 100%

jaki prezent ślubny

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Wybieram się niedługo na ślub kuzynki i nie mam zielonego pojęcia co kupić na prezent, co radzicie?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2015-08-17 15:14 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Jestem zdania,że warto jest kupić coś praktycznego . Oczywiście nie zaszkodzi dopytać się młodych o to co chcieliby dostać ale najbardziej praktycznym oraz sprawdzonym pomysłem na prezent ślubny jest zastawa. Właśnie taki prezent dostaliśmy z żoną z okazji naszego ślubu od chrzestnej. Jakby nam podarowali to pewnie nie kupilibyśmy sobie zastawy sami a tak mamy elegancką rzecz w domu. 
Taki serwis nie musi być wcale drogi.Zobaczcie jakie ma w ofercie Altom: 
http://sklep.altom.pl/category/301/Wyposazenie_salonu_Nakrycie_stolu_Serwisy_obiadowe.html



A i nie kupuj samemu ale poproś jakąs kobietę o to aby Ci doradziła konkretny serwis.Będzie to bezpieczniejsze. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
korcik11
2018-03-01 14:14 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez korcik11

A ja jestem fanka dawania pieniedzy. moze to nie jest zbyt wyszukane, ale moim zdnaiem mlodzi najlepiej wiedza, co sobie za ta kase kupic. Po co powielanie prezentow itp.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.