najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
piotr44
2016-05-06 13:46 100%

Jakiej firmy meble kuchenne

rozpoczęty ponad rok temu przez mariola39

Jakiej firmy meble kuchenne byście polecali? Na co zwrócić uwagę. Czy standardowe szafki, czy dołożyć i szuflady? Ja mam dwuletnią kuchnie, zawiasy co chwila muszę podkręcać, bo drzwiczki opadają. Aż mnie dreszcz przechodzi gdybym miała szuflady? Parę innych wad też mogłabym wymienić. Ale skupmy się na pożądnych meblach.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-05-06 14:31 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Ja praktycznie nie mam  w kuchni standardowych szafek ( może dwie). Wiekszość to tradycyjne szuflady albo cargo. Są dla mnie o wiele wygodniejsze i kuchnia prezentuje sie o wiele lepiej. Nie oszczędzaliśmy na meblach. Wybraliśmy firmę Rust:



http://rust.pl/



Może i nie mają najtańszych mebli ale nie żałuję bo są porządnie wykonane i świetnie się prezentują w kuchni tak więc był to jeden z lepszych wyborów. Zdecydowaliśmy się na kolekcję Elegance. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.