najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Moniawww
2016-04-24 10:58 100%

Lodowka przynajmniej na 10 lat

rozpoczęty ponad rok temu przez Moniawww

Wczoraj popsuła mi się lodówka. Po prostu przestała działać. Myślałem, żeby zadzwonić po jakiegoś fachowca, żeby sprawdził, ale zważywszy na to, że sprzęt ma ponad 10 lat, postanowiłem kupić coś nowego.

Biorąc pod uwagę, że się mało znam na  AGD, proszę o pomoc.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-04-27 10:29 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Nie ma sensu reperowac lodówki , która ma już ponad 10 lat. Taki sprzet jest juz zmęczony i będzie się psuł w przyszłości. Tak  więc więcej wydasz na naprawy niż będzie CIe kosztowała nowa lodówka.



Jesli chcesz coś w dobrej cenie to zerknij sobie na sprzęty marki Candy. Obecnie mam ich lodówke i jestem zadowolony Nie była droga a jest bardzo pojemna. Nie ma takich bajerów jak barek czy kostkarka do lodu ale moim zdaniem są to jedynie zbędne zabawki. Jest za to cicha i ma dobrą klasę energetyczną a to właśnie się najbardziej liczy. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.