najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
piotr44
2016-02-23 06:49 100%

Małżeńska rutyna - jak sobie z nią radzic?

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Mam tutaj na myśli małżeńską rutynę łóżkową, która co jak co,a le wkrada się po pewnym czasie. Dotyczy przede wszystki mojej kobiety, dla której jest to raczej obowiązek niż przyjemność.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2016-02-24 10:58 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Kobiety mają tak często Ogólnie mają mniejsze libido niż mężczyźni. Jeśli jednak zupełnie nie chce jej się tego z Tobą robić to raczej nie halo. Rozmawiałeś z nią o tym? Może ma jakies stresy w pracy. Poza tym czy bierze tabletki antykoncepcyjne U mojej brak libido powodowało to że przyjmowała tabletki. Odwróciło się to jak zaczęła brać suplementy wspomagające przy antykoncepcji. Wybadaj jaki jest problem u Twojej kobiety. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-02-25 12:12 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

ona przyjmuje tabletki ale nie wiem czy jest problem właśnie w tym bo tabletki bierze od zawsze oraz nigdy tak nie było,ze całkowicie usuwały ochotę. Wczoraj z nią rozmawiałem i ona nie wie czemu tak jest ( swoją drogą to niechętnie o tym rozmawiała....). O jakich suplementach tutaj piszesz? 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Linda
2016-02-26 07:06 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Linda

Jest tak jak kolega @klark pisze.



Generalnie jest kilka dobrych suplementów wspomagających poziom libido u kobiety. Mam tutaj na myśli chociaży libido therapy. Sama go od czasu do czasu stosuję. Działa tak, że zwiększa ochotę na te sprawy nie dając przy tym efektów ubocznych.



Mowa konkretnieo tym środku http://intymnosc.pl/libido-therapy-libido-p-1648.html


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Karolina12
2016-02-28 20:33 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Karolina12

Przemęczenie, nieodpowiednia dieta mogą być przyczynami niskiego libido. Czasami trzeba zmienić styl życia, gdyż bez tego może być trudno o zmiany. Z seksem jest tak, że, jak się go przestanie uprawiać, to może być potem trudniej o powrót do niego, dlatego też trzeba na nowo zacząć i potem uprawiać go jak najczęściej.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Moniawww
2016-03-01 13:17 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Moniawww

A może po prostu każde z Was ma inne fantazje erotyczne I dlatego nie jesteście się w stanie się w tym względzie dogadać? My przez dlugi czas z męzem mielismy problemy w otwartej komunikacji. Nie potrafiliśmy sobie powiedzieć co nas kręci. Przez to seks był... taki sobie. Potem zaczęliśmy rozmawiać, eksperymentować oraz rutyna przeminęła.



Może zróbcie sobie taki test?



https://www.napralce.pl/



Jest to test fantazji erotycznych oraz pokaże Wam jakie jest Wasze libido. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.