najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
piotr44
2016-07-15 06:59 100%

Menu na wesele

rozpoczęty ponad rok temu przez pttks

Mam prosbe czy moglibyscie wklejac przykładowe menu weselne z kwota od osoby. Wstpnie mam cos ustalone i musze zweryfikowac moze. Tylko menu cenowo w granicach zdrowego rozsądu. Kolejna sprawa, to jak ułożyć menu, aby wszyscy byli zadowoleni?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Linda
2016-07-15 11:24 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez j27

Cena za 1 osobę na weselu waha się w okolicach od 100 do 200 zł Chyba, że ktoś ma jakieś specjalne potrzeby - np sushi :) Wtedy cena może być jeszcze wyższa.



Nie będę podawała przykładowego menu, bo każdy dom weselny ma swój szablon który zwykle przygotowuje i który zwykle się sprawdza.



Na weselu warto postawić dodatkowo wiejski stół. Cena waha się od 1000 do 1500 zł - ale goście lubią spędzać przy nim czas. Stoją, rozmawiają, integrują się. Polecam jeszcze zapoznać się z tym tekstem: http://hotelnabloniach.pl/blog/zasady-dotyczace-komponowania-weselnego-menu/



Masz tam kilka zasad komponowania weselnego. Czyli jak przygotować menu weselne, aby zadowolić nawet te najbardziej skrajne gusta weselne.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
arletkakow
2017-04-30 00:05 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez arletkakow

Myślę, że takie porady powinnać znaleźć na tym portalu weselnym: http://modnewesele.com/ :) Dodatkowo można tam także znaleźć sale oraz zespoły w naszej okolicy, bo można ustawić lokalizację, która nas interesuje :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Pantalonik
2018-06-28 13:19 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Pantalonik

Ja tylko dodam że jeśli chcecie ładnie zaprezentować menu weselne swoim gościom to warto skorzystać z gotowych szablonów które można wypełnić samodzielnie, lub zamówić gotowe menu z wydrukowanymi nazwami potraw i co tam jeszcze jest potrzebne. Polecam bo to fajne i schludne rozwiązanie https://sklepslubny.love/100-menu-i-numerki


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.