najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Agnieszka Światkowska
2012-11-05 14:44 98%

Mikołajkowy prezent od BellaMed. Wygraj konkurs i jędrne ciało

rozpoczęty ponad rok temu przez Agnieszka Światkowska

Jeśli marzysz o tym, by pozbyć się niechcianych centymetrów tu i ówdzie bez utraty zdrowia, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Wraz z Kliniką Estetyki Ciała BellaMed ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są 2 zabiegi Exilis o łącznej wartości 1200 zł. Ponadto, wszyscy Ci, którzy "polubią" facebookowy profil BellaMed, w komentarzu umieszczą link do konkursu oraz wydrukują zgłoszenie konkursowe z odpowiedzią na poniższe pytanie, mogą liczyć na na zabieg Exilis za jedyne 250 zł. Polecamy!

Co należy zrobić, by wygrać smukłą sylwetkę i jędrne ciało?
Wejdź na stronę www.bella-med.pl i poszukaj wskazówki na proste pytanie: Wymień 6 zalet zabiegu Exilis. Odpowiedzi należy przesłać na adres: agnieszka@elblag.net wraz z danymi (imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania i nr telefonu). Nazwisko zwyciężczyni poznamy 6 grudnia br. 
 
Kilka słów o zabiegu
Exilis to technologia łącząca działanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki w celu równomiernego pobudzenia cząsteczek. Każda terapia systemem Exilis zmniejsza ilość zmarszczek oraz wspomaga modelowanie ciała, ujędrnia i odmładza skórę, radukuje cellulit...Dzięki działaniu ultradźwięków energia łatwiej dociera do poszczególnych komórek tłuszczowych powodując ich zniszczenie. Raz zniszczona komórka nie odbuduje się. Osiągana temperatura oprócz niszczącego oddziaływania na tkankę tłuszczową (adipocyty) powoduje również pobudzenie organizmu do produkcji nowych włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry. Dzięki temu kobieta może pozbyć się z brzuszka (oraz innych części ciała) zbędnych centymetrów, jednocześnie ujędrniając skórę.
oceń wątek 124 2 zgłoś do moderacji
2012-11-12 10:16 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez bartosz
bardzo ciekawy konkurs :) oby więcej takich
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-11-12 10:19 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez ...
Rozumiem, że są to zabiegi na dowolna partie ciała ?! Z tego co wiem to jest takich klinik co posiadają taka maszynę tylko 3/4 w Polsce, tak więc warto spróbować. Ps. zróbcie jakiś konkurs dla mężczyzn :) np. wygraj jakiś karnet na siłownie lub basen coś w tym stylu.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
RiCo
2012-11-12 17:24 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Ewelajna
Super sprawa polecam serdecznie. Sama wypróbowałam i ogólnie super efekty :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-11-13 11:02 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Krysia
Ja także skorzystałam z zabiegu a właściwie kilku zabiegów i nie powiem jestem bardzo zadowolona. A jeśli chodzi o obsługę to naprawdę fachowcy. :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-11-13 11:06 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez puśka
W taką szarą pogodę tylko takie konkursy!!! Chwila relaksu i jeszcze super ciało na wiosnę:)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-11-15 11:38 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Amelia
Hm, mogę zaryzykować, w moim wieku już nie ma się wiele do stracenia, a do zyskania, oho, ho! :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-11-15 12:20 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Bea
Poczytałam troszkę na temat Exilisa i widzę, że dużo osób sobie chwali go. Może naprawdę warto spróbować hm....
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
e-laura.pl
2012-11-16 12:12 33%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez monika
ja juz wysylam zgloszenie fajny konkurs:):)
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2012-12-04 18:20 33%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez ``Dośka
`odwagi kobietki a będziemy sexi
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.