najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Joanna Siudak
2013-06-14 19:28 41%

Naia kandyduje do Rady Miasta: Mamy maliny- zróbmy dżem (Video)

rozpoczęty ponad rok temu przez Joanna Siudak

Natalia Rodziewicz jest jedną z najmłodszych kandydatek do Rady Miasta Elbląg. Elblążanka ubiega się o miejsce w Radzie z komitetu wyborczego Ruchu Palikota Elbląg Plus. Jej nietypowy program wyborczy już spowodował falę krytyki. Mamy maliny – zróbmy dżem, to hasło wyborcze Rodziewicz. Co jest elbląskimi malinami? Zapraszamy do obejrzenia naszego wywiadu video.

Z Natalią Rodziewicz rozmawialiśmy o jej oryginalnych postulatach. Wśród nich znalazło się poszerzanie wiedzy na temat dietetyki, medycyny holistycznej i ekologicznej żywności. Co sądzicie o kontrowersyjnym programie wyborczym Rodziewicz? Czy rozwiązania jakie proponuje elblążanom młoda kandydatka, są potrzebne naszemu miastu?

Naia mimo tego, że ma aspiracje polityczne jest zapaloną fanką obiektywu. Jak sobie radzi w polityce możecie zobaczyć w wywiadzie, a jak z fotografią na tej stronie: www.facebook.com/NaiaFotoGrafikStudio

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

oceń wątek 85 121 zgłoś do moderacji
2013-06-14 23:47 78%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ratunku!!
Matko jedyna, aż się przeżegnałam. Jeśli TO ma reprezentować m.in. mnie w Radzie, to zgłaszam kandydaturę swojego 10 letniego dziecka. Inteligentny, umysł ścisły aaa i potrafi rzeczowo odpowiadać na zadane pytania. Ona kompletnie nie ma pojęcia po co tam siedzi ...
odpowiedz oceń post 31 9 zgłoś do moderacji
2013-06-15 00:05 40%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Naia FotoGrafik Studio
Nie jestem urodzonym mówcą, a raczej człowiekiem wyszukanego pióra i czynu, ale każdy profesjonalista był kiedyś amatorem, a uczymy się całe nasze życie :) Mieliśmy już w historii i nadal mamy ludzi słowa, wielkich oratorów, którzy niczego nie dokonali, a wręcz zgotowali nam niejednokrotnie piekło na ziemi... Wolę ludzi prawdziwych, naturalnych aniżeli wyuczonych i wykutych na pamięć. To, że przywdziewam różne stylizacje i formy wizualne oraz bawię się modą, wizażem etc. nie oznacza, że jestem sztuczna wewnętrznie, bo jak już zdążyłam zauważyć to właśnie osoby, które z wyglądu wydają się być naturalne, kryją za tą maską fałszywej prawdziwości - obłudę i hipokryzję, a to najprostsza metoda manipulacji, bo ludzie 'łykają' tą powierzchowność, daje im to pewien obraz osoby rzekomo rzetelnej, odpowiedzialnej i zaradnej, a okazuje się po czasie, że to była jedynie wyćwiczona poza. Staram się być zawsze sobą, bezpośrednią i szczerą do bólu. Pozdrawiam serdecznie :)
odpowiedz oceń post 17 26 zgłoś do moderacji
AmoneXar
2013-06-19 14:18 50%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez AmoneXar
Niby "[...] człowiek wyszukanego pióra [...]" a nie wie, że po końcu zdania, przed emotikoną, dajemy kropkę; nie potrafi znaleźć i oddzielić wtrącenia od reszty zdania (prawidłowo: "[...]już w historii, i nadal mamy, ludzi słowa[...]); zamiast aniżeli powinno być od i nie wyuczonych, a obkutych; znowu wtrącenie "[...]oraz bawię się modą[...]; myślnik przed "obłudę i hipokryzję" nie pasuje, powinien być przecinek, źle użyty zaimek zwrotne w "tą powierzchowność" zamiast "tę powierzchowność". W ogóle, to od wyrazów "daje im" powinno zacząć się nowe zdanie, moim zdaniem rzekomo powinno być oddzielone przecinkami, Dalsze zdanie z marnym stylem.

Zanim nazwiesz siebie osobą "wyszukanego pióra" zastanów się co to oznacza. Wcale nie ma to związku z czytaniem. Ważny również jest styl pisania.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-06-15 00:13 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Piotr
Ręce opadają!!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-15 00:56 14%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Palimąka
Ja pierdzielę!! Jaka ładna dziewczyna!! Piękna twarz, usta, włosy, figura lekko "przy kości" - całuśna i apetyczna dziewczyna!! To ten botoksowy potworek (i silikonowy) o nazwie DODA - może Nai - pięty z naskórka czyścić!!!! Walę głową w ściankę działową z sąsiadem, że.......nie jestem w Jej (Naja) rejonie wyborczym!!!!
odpowiedz oceń post 3 19 zgłoś do moderacji
Alojzy
2013-06-15 01:07 59%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Alojzy
@Palimąka , fakt ładna ta Natalia ale...posłuchaj jej sam, pusta jak wiadro bez dna.
oceń post 19 13 zgłoś do moderacji
Alojzy
2013-06-15 01:03 60%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Alojzy
@łee. Nie wolno mi krytykować kandydatów, bo sam kandyduję. Ale...przepraszam pani Naiu. "Farma ElbląG", mielismy już to. Mieliśmy Elblaski Kombinat rolniczy i co z tego zostało?Był usytuowany u wylotu ul.Grunwaldzkiej w kierunku Warszawy. Zlikwidowany. Pani Naiu, Elblązanie są od wielu lat już " na diecie" finansowej. Pani chyba jednak nie rozumie , że sprawowanie władzy, mandatu radnego to odpowiedzialnść i obowiązek za swe decyzje. Metafizyka w Urzędzie Miesjkim w Elblagu jest nie wskazana. proszę więc dalej opalać się w solarium, niestety. Takie jest moje zdanie w tym temacie. I chyba większości Elblązan,bez pracy, tych " na diecie".
odpowiedz oceń post 24 16 zgłoś do moderacji
2013-06-15 03:00 48%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez Obserwator
Swoją poprzednią wypowiedzią udowodnił Pan jak bardzo sam jest Pan pusty, a co do suplementacji, kooperatyw spożywczych i budowania świadomości obywytali to uważam to świetny pomysł i nieważne że kiedyś, komuś coś podobnego nie wyszło.
Nie wiem do czego Pan"sam kandyduje" ale cokolwiek to jest, nie zagłosowałbym na takiego prostaka jak Pan.
oceń post 12 13 zgłoś do moderacji
2013-06-15 01:21 71%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez pl
w końcu wyszło szydło z worka - nie ma nic do przekazania, nic do powiedzenia. chyba KATECHEZY a nie KATECHETY !
odpowiedz oceń post 12 5 zgłoś do moderacji
2013-06-15 01:29 81%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez aga
boże przestancie juz z promowaniem tej "uroczej" panny
odpowiedz oceń post 17 4 zgłoś do moderacji
Czech
2013-06-15 08:00 77%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Czech
OO jAAA ! Wyłączyłem na etapie "Samouzdrawiania" Ale partii nie pomyliła.. - do swoich trafiła..
odpowiedz oceń post 17 5 zgłoś do moderacji
2013-06-18 22:22 0%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez tomtom
czech wariacieeeeee
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-15 08:02 70%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez infor
pojedynek piątek na zawadzie - z EKO tez jest młoda dziewczyna
odpowiedz oceń post 7 3 zgłoś do moderacji
Jaka
2013-06-15 09:50 13%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Jaka
Monia z nią wygra :)
oceń post 2 14 zgłoś do moderacji
2013-06-15 10:42 45%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez infor
o, jeszcze jedna młoda na piątce - nono ciekawie
oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
AmoneXar
2013-06-19 14:31 25%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez AmoneXar
Hehe, to kto w końcu bierze udział? Ja też chcę >D
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-06-15 08:26 79%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez robotnik
palikot kpi? ta jego partia to partia mocherow w nowoczesnym wydaniu. trawa gandzia, imprezka,zdrowa zywnosc i inne pierdoly. za moje pieniadze maja sie tam -w radzie miejskiej-produkowac jakies miernoty?sam sobie ta zywnosc kupie jak bede mial prace i bedzie mnie stac. a jeszcze te prostackie pseudocelebryckie parcie na szklo.czy pan palikot az tak gardzi naszymi intelektami ze w ten sposob chce prowadzic polityke? obywatele maja naprawde powazniejsze problemy zyciowe do zalatwienia niz jego obrzydliwie oglupiajacy i niczego nie zalatwiajacy program wyborczy. takie POdla jeszcze bardziej ograniczonych.
odpowiedz oceń post 15 4 zgłoś do moderacji
2013-06-15 08:52 70%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Słodki Lulu
Czy to facet czy kobieta? Lessi czy bi? Ćpa czy nie? Popiera sex z 13 latkami jak jej boss?
odpowiedz oceń post 14 6 zgłoś do moderacji
2013-06-15 08:58 67%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez zibi
yyyyy eeee mhm yyyy mhm ręcę opadły - pierwszy filmik na elblag.net, którego nie dałej rady w całości obejrzeć - co to ma być? To już nie ważne czy ona chce być radną (bo nie będzie) czy kimś innym - zlepek myśli ideowych bez umiejętności wysławiania się. Kosmitka jakaś!
odpowiedz oceń post 18 9 zgłoś do moderacji
2013-06-15 09:00 58%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez suchy
Kolejnym Muchom mówimy stanowcze Nie.
odpowiedz oceń post 14 10 zgłoś do moderacji
Jaka
2013-06-15 09:54 51%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez xxx
Widać, że dziewczynie zalezy widocznie na autopromocji. Nie potrzebujemy ludzi polityce, dla których zdrowe żarcie jest priorytetem.
odpowiedz oceń post 22 21 zgłoś do moderacji
2013-06-15 11:39 59%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez ;)
Napisała to osoba o nicku "xxx" oraz zołzowatym wyrazie twarzy.
Proponuję uważniej słuchać i nie krytykować bez pomyślunku tylko po to by atakować kontrkandydatkę.
Sugeruję doszkolić się pod kątem "etyki zawodowej"
oceń post 19 13 zgłoś do moderacji
AmoneXar
2013-06-19 14:33 17%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez AmoneXar
@;) proponuję zapoznać się pierw z materiałem wideo i przemyślenie każdego słowa - dziewczyna chce umożliwić rozwój ekologicznym gospodarstwom i to się chwali, aczkolwiek jej pomysł w ogólnym kształcie to wierutna bzdura...
oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2013-06-15 10:40 35%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez max
kandydatka lekko dziwna ,ale za to zapamietała kilka cytatów ,co w dzisiejszych czasach u młodych nie takie częste ,dobrze by było cytować je w temacie rozmowy , jestem zdegustowany poziomem pani niby redaktor
odpowiedz oceń post 8 15 zgłoś do moderacji
2013-06-18 15:00 33%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez pażdzioch
o widzę, że nie tylko ja się czepiam "pani redaktor"
oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2013-06-15 11:13 64%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez FELT
ma zbyt małą wiedzę zeby obiąć to stanowisko.
odpowiedz oceń post 16 9 zgłoś do moderacji
2013-06-15 11:42 40%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez Król Julian
Ja Król Julian podziwiam Cię Natalio, masz fajne pomysły, ale te ludziska tego nie zrozumieją podczas tak krótkiej rozmowy z Panią redaktor która ciągle irytowała mnie powtarzając te same pytania... a do tego to Twój pierwszy tego typu wywiad, dlatego trzymam lemurze kciuki, za Twą kreatywność i ambicje :-))
I powiem jakem Krół że masz odwagę człowieku, nie przejmuj się hipokrytami i debilami, takie już są ludziska że ich żal za dupę ściska.
odpowiedz oceń post 8 12 zgłoś do moderacji
2013-06-15 12:27 62%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez bełkot polityczny
blablablablablabla.....blablablabla...blablabla.....tyle zrozumiałem:/
odpowiedz oceń post 16 10 zgłoś do moderacji
2013-06-15 12:43 71%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez SpongeBob Kanciastoporty
ja powiem tylko tyle: dramat
odpowiedz oceń post 22 9 zgłoś do moderacji
2013-06-15 12:53 69%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez Tomasha
WOLAŁA NIE MÓWIĆ na tematy na które NIE MIAŁA ZIELONEGO POJĘCIA. Masakra. Czego to ludzie nie robią żeby tylko się dopchać do KORYTA... Dziewczyno - masz wtyki - załóż BIO SKLEP spożywczy a nie pchasz się do POLITYKI. Porażka! Tak bardzo interesujesz się filozofią? To pomyśl o innych i zamilknij. Wysil się a może wreszcie dojdziesz do jakichś wniosków. Na razie błądzisz w chmurach jak blondyneczka w domu lalek.
odpowiedz oceń post 22 10 zgłoś do moderacji
2013-06-15 13:45 30%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez gość#31
Może to Tynie powinieneś się wypowiadać na tematy o których nie masz zielonego pojęcia?
Typowy zawistny burak który niczego nie osiągnął w życiu poza krytykowaniem innych, właśnie dzięki takim jak Ty w Polsce jest jak jest.
oceń post 7 16 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.