najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Redakcja elblag.net
2014-03-18 06:45 92%

Nakręcamy elbląski teledysk Happy Pharella Williamsa! Zgłoś się i dołącz do naszej społeczności!

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Znasz teledysk Pharrell'a Williams'a pod tytułem „Happy”? Na pewno tak. Na pewno również wiesz, że powstało kilkadziesiąt wersji tego klipu w różnych częściach świata. Zróbmy „Happy” po elbląsku!

Ten pozytywny kawałek zawładnął światem. Wystarczą pierwsze nuty w radiu, a już wiemy o jaką piosenkę chodzi. Co więcej – słynny 24-godzinny teledysk jest ewenementem wśród klipów muzycznych. Kilkanaście miast w całej Polsce podchwyciło ideę „Happy” i postanowiło nakręcić swoje wersje tego przeboju.

Redakcja elblag.net występuje do Was, drodzy Czytelnicy, z propozycją naszego elbląskiego „Happy”. Nasza ekipa filmowa będzie do Waszej dyspozycji przez cały weekend od 4 do 6 kwietnia. To właśnie wtedy wspólnie ze wszystkimi chętnymi będziemy realizować nasz teledysk.

Po całym weekendzie zdjęć nasza redakcja zmontuje cały materiał, a następnie opublikuje efekty naszej wspólnej pracy na najpopularniejszym kanale Youtube'a wśród gazet internetowych.

Rozsyłajcie tą informację wśród znajomych. Wierzymy, że owy teledysk będzie takim samym hitem, jak elbląski Harlem Shake, który pobił rekordy oglądalności.

Pamiętajcie – 4-6 kwietnia to data elbląskiego „Happy”. Szczegóły będziemy dodawać na naszym wydarzeniu na portalu Facebook dostępnego pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/726935044018241/

oceń wątek 12 1 zgłoś do moderacji
2014-03-18 08:08 20%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ehhj
Super!Wreszcie!
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2014-03-18 09:05 38%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez hejter
handycamami? brawo
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2014-03-18 09:13 44%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
Planujemy telefonami
oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2014-03-18 10:35 44%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez hejter
to moze bedzie lepsza jakosc
oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2014-03-18 09:15 25%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez tfujnikkk
Ok, czepiam się: "Nakręcamy"??? Co to ma być za forma? A może lepiej nakręcimy, kręcimy?? Sorry, bolą mnie takie babole w mediach.
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
NoName
2014-03-18 10:08 29%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Nie znam teledysku Pharrell'a Williams'a pod tytułem „Happy” i nawet nigdy w życiu tego nie słyszałem. Ale może to i dobrze.
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2014-03-18 10:22 25%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez SympaTique
Też sam chciałem to nakręcić już w grudniu , ale nie miałem czasu , a i chętnych do pomocy było jak na lekarstwo. A może po prostu nasze miasto jest w tyle z nawet takim fajnym utworem
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2014-03-18 11:18 25%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez :))))))))
Nie słyszaleś?To koniecznie posłuchaj, wiele miast w Polsce już nakręciło swoje "Happy"niesamowite pozytywny kawałek.
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2014-03-18 22:15 50%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez INGA M
Witam !
Nazywam się Inga Michalczuk. 27 stycznia utworzyłam funpage https://www.facebook.com/pages/Elblaskie-HAPPY/702256083148245 dotyczacy mojego pomysłu,oraz chęci realizacji o nakręcenie wspolie z elblązanami Elblaskiej wersji teledysku Pharrella Williamsa -happy. Czekalismy tylko na cieple dni ,i kamere by moc zrealizowac( Teraz jesteśmy w trakcie realizacji) ,podczas gdy media znalazły funpage opisaly je i co ? jak zwykle pomysł muszą ściagnąć ,bo nie mają własnego.Jak elblaska młodzież ma chcieć cokolwiek robić dla tego miasta w dobrej wierze ,skoro na to nie pozwalacie,zamiast skontaktowac sie ,pomóc to bezpośrednio zżynacie temat? Na tym polega wasza praca?


Pozdrawiam
I.M
odpowiedz oceń post 9 9 zgłoś do moderacji
2014-04-05 16:06 33%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Anka
no no, ale wypaliło...
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.