najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Joanna Siudak
2013-06-27 13:20 63%

Natalia Rodziewicz staje się celebrytką dzięki elblag.net

rozpoczęty ponad rok temu przez Joanna Siudak

"Sama własna osoba moja wzbudza kontrowersję" – mówiła podczas wywiadu dla naszego serwisu Natalia Rodziewicz. Wywiad z Rodziewicz, jak wirus obiegł błyskawicznie cały internet. Elblążanką zainteresowały się media ogólnopolskie. TVN, Onet, TVP, gazeta.pl, pudelek to nieliczne serwisy, które opublikowały naszą rozmowę. Mówił dziś o niej też Kuba Wojewódzki w Radio Eska.

Mamy maliny zróbmy dżem – to hasło wyborcze kandydatki. My mamy Natalię Rodziewicz i robimy furorę w całej Polsce. O tym jak elblążanka odbiera zainteresowanie mediów wywiadem – rozmawialiśmy dziś z samą Natalią.

O prośbę o publikację naszego wywiadu z Natalią wystąpiły do nas ogólnopolskie serwisy takie jak TVN i TVP1. Oglądalność filmowego wywiadu w ciągu jednej nocy przebiła łącznie wszystkie filmy w naszym serwisie. Po wpisaniu w wyszukiwarkę google hasła: "Natalia Rodziewicz Elbląg", pojawia się kilkadziesiąt stron z udostępnionym wywiadem elblążanki. Oto najlepsze teksty Natalii Rodziewicz z naszej rozmowy:

- Przeszłam na wegetarializm.

- Dietyka to jest powiedzmy ze zdrowiem.

- Może zainwestujmy w inne dziedziny wiedzy, np. w to, w czym ja się specjalizuję, czyli metafizyka, medycyna holistyczna.

Natalia Rodziewicz pojawiła się między innymi w takich serwisach jak: onet.pl, pudelek.pl, deser.pl, wykop.pl, gazetabaltycka.pl, joemonster.org. Na portalu społecznościowym Facebook powstał funpage, który w przeciągu kilkunastu godzin zdobył ponad 550 fanów. Kilkając w odnośniki można przejść do publikacji.

Chociaż Natalia Rodziewicz zdobyła zaledwie 15 głosów w wyborach samorządowych, zyskała ogromną popularność w całej Polsce. Sama kandydatka do rozgłosu podchodzi z dystansem. Publikujemy komentarz Natalii Rodziewicz do zaistniałej w mediach sytuacji.

- Widząc tak szeroki rozgłos i taką falę "hejtów", która nie pozostawiła na mnie suchej nitki, zdziwiłam się, bo nie miałam pojęcia, że moja wada wymowy, zjadanie literek i "bełkot", który spowodowany był moim stresem tak bardzo będzie oblegany zainteresowaniem. Widzę po tym jaki poziom mają odbiorcy, którzy to czytają i komentują. Ludzie od wieków oceniali po pozorach i w te "maski" wierzyli. Może pora to zmienić? Najlepszym przykładem człowieka, który był wyśmiewany, a jego idee były uznawane za herezję i chciano go spalić na stosie to Mikołaj Kopernik. Jego dzieło "O obrotach sfer niebieskich" zostało oficjalnie potępione przez Kościół jako zagrożenie dla wiary, a dopiero po atakach krytyki wywołało jedną z najważniejszych rewolucji naukowych od czasów starożytnych. Większość Polaków nie jest jeszcze na to gotowa, inne kraje przodują w tych dziedzinach na poziomie metafizyki, medycyny holistycznej i NLP.

Nie ukrywam, że jeszcze wczoraj dziwnie się poczułam, gdy okazało się, że cała Polska się mną zainteresowała, oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu. Przyjęłam konstruktywną krytykę, bo moje poglądy faktycznie nie są na obecne salony polityczne. Mam kompletnie inne intencje niż większość ludzi, którzy się nią interesują. Druga sprawa to mam teraz jeszcze większą motywację, by popracować nad poprawną wymową. Od dziecka chodziłam do logopedy, zawsze miałam z tym problem, a gdy mam tremę moja wada się potęguje. Mam nadzieję, że w przyszłości lepiej mi pójdzie wypowiadanie moich poglądów. W mediach zewsząd kłamią i grają, ja chcę pozostać sobą z lekkimi poprawkami na poziomie werbalnym. Jestem jedynie w szoku, że ludzie nadal zajmują się osądzaniem, zamiast skupiać się na własnym rozwoju, ale nie powinno mnie to interesować, to ich życie, ja mam własne, mam pewne cele, do których dążę. Bardzo się cieszę, że przelałam w jakikolwiek sposób moje idee, choć nie wyszło to najlepiej i nie jestem dumna z tego wywiadu, ale cieszę się, gdyż spotkałam się również z ogromną falą pozytywnych opinii. Odezwali się do mnie ludzie o podobnych poglądach, nie spodziewałam się, że jest ich tak wielu. Jestem więc wdzięczna za taką reakcję. Najważniejsze to mieć poczucie humoru i dystans do siebie, czego każdemu serdecznie życzę...

oceń wątek 40 24 zgłoś do moderacji
2013-06-27 13:44 30%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez fatman
Pokaż Pokaż .. według mnie cool
odpowiedz oceń post 3 7 zgłoś do moderacji
2013-07-12 16:27 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez aaa
aaa
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-27 13:55 84%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez SONGO
celebrytka, czyli nie ma wyksztalcenia, nie potrafi nic i plecie bzdury... hmmm, troche pasuje :D
odpowiedz oceń post 21 4 zgłoś do moderacji
2013-06-27 14:08 33%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Memami
Patrząc na wypowiedzi Pani Natali na facebooku ma się wrażenie, że wypowiedź tutaj nie ona sama pisała :)
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-06-27 14:10 83%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez gość
ale celebrytka... pół Polski się z niej śmieję. nawet na pudlu się znalazła w radio mówią o znawczyni "dietyki"
odpowiedz oceń post 20 4 zgłoś do moderacji
2013-06-27 14:18 86%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez x
no i jeszcze porównuje się do Kopernika!!!! dziewczyno trochę skromności!!!! faktycznie dystans to Ty masz do siebie. Po prostu głupio że z niej się śmieją ale z tym Kopernikiem to przesada.
odpowiedz oceń post 25 4 zgłoś do moderacji
2013-06-27 14:24 89%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez hehe
Celebrytka? Połowa Polski uważa ją za idiotkę. Powinna się spiknąć z Jolą Rutowicz.
odpowiedz oceń post 24 3 zgłoś do moderacji
2013-06-27 14:25 89%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez zombi
Właściwe określenie - pośmiewiskiem ,inteligencja jak u niejakiej Rutowicz
odpowiedz oceń post 24 3 zgłoś do moderacji
2013-06-27 14:27 88%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez hehe
Kononowicz w wersji damskiej ;DD
odpowiedz oceń post 22 3 zgłoś do moderacji
2013-06-27 14:44 29%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez yt
ale trochę mało wyświetleń macie na yt
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
eijk
2013-06-27 15:21 43%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
YT przy dużej ilości odwiedzin nie odświeża licznika od razu. Potrafi dużą ilość odsłon powiększać przez kilka dni.
oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-06-27 14:58 25%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Olo
Antyreklama Elbląga, totalny pustostan. Wstydzilibyście się takich ludzi a nie ich pokazywali.
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-06-27 15:13 80%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Blo
To jest chore! Paniusia się ośmieszyła, a tylko na tym skorzysta. O my nieszczęśni zazdrośnicy! ;P
odpowiedz oceń post 12 3 zgłoś do moderacji
2013-06-27 15:14 64%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez kat na frajerów
A teraz zróbcie wywiad z maszką któremu elblążanie dali kopa w ja,ja podczas wyborów do rady żaden paligłup nie wszedł! Elblążanie zróbmy zbiórkę na prezerwatywy i rozdajmy im żeby ten plankton nam nie zabierał tlenu!
odpowiedz oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
2013-06-29 10:17 0%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez mm,,
Hahaha!Brawo!
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-27 15:25 67%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez edek
Niezly poziom - zrobic z kims wywiad, a teraz robic z tej osoby kompletnego idiote - brawo!
odpowiedz oceń post 12 6 zgłoś do moderacji
2013-06-27 20:00 63%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez bjorn
edek z krainy kredek, toż ona sama z siebie idiotkę zrobiła a sprawę rozdmuchał jakiś pudelek czy onet
oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2013-06-27 15:56 77%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez sigma
dziennikarce też się nieźle w komentarzach dostało i słusznie :)
odpowiedz oceń post 17 5 zgłoś do moderacji
2013-06-27 16:15 79%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez gość
typowy przejaw pustego myslenia!!!jaka z niej celebryta hahahaha
odpowiedz oceń post 11 3 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-06-27 16:36 67%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
Jak Gifas da info to nie ma lypy ;d
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2013-06-27 16:46 63%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez endi
hipsterem i tak jest pan Darek ze Szproty, promował ją na Facebook zanim było to modne!
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2013-06-27 17:24 73%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez jpj[
Elbląg górą!Już druga "celebryta!".Pierwszy to pan Brudno Srudno Barman ze Szproty.
odpowiedz oceń post 11 4 zgłoś do moderacji
2013-06-27 17:33 71%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez Magda
ona jest przykładem p ustej laski, pojęcia nie ma o niczym , jak koleżanki zresztą też , na dyske i dupami ruszać heheeh
odpowiedz oceń post 10 4 zgłoś do moderacji
2013-07-01 09:51 0%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez Aa
ja nie mam pojecia o czym p. Natalia mówiła - pogubiłam się na samym początku, ups spóźnie sie do fryzjera i solar mi przepadnie, pa
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-27 17:37 71%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez loki
ponad 100 000 wyswietlen, kasa wpada :)
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.