najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Joanna Siudak
2013-06-27 13:20 63%

Natalia Rodziewicz staje się celebrytką dzięki elblag.net

rozpoczęty ponad rok temu przez Joanna Siudak

"Sama własna osoba moja wzbudza kontrowersję" – mówiła podczas wywiadu dla naszego serwisu Natalia Rodziewicz. Wywiad z Rodziewicz, jak wirus obiegł błyskawicznie cały internet. Elblążanką zainteresowały się media ogólnopolskie. TVN, Onet, TVP, gazeta.pl, pudelek to nieliczne serwisy, które opublikowały naszą rozmowę. Mówił dziś o niej też Kuba Wojewódzki w Radio Eska.

Mamy maliny zróbmy dżem – to hasło wyborcze kandydatki. My mamy Natalię Rodziewicz i robimy furorę w całej Polsce. O tym jak elblążanka odbiera zainteresowanie mediów wywiadem – rozmawialiśmy dziś z samą Natalią.

O prośbę o publikację naszego wywiadu z Natalią wystąpiły do nas ogólnopolskie serwisy takie jak TVN i TVP1. Oglądalność filmowego wywiadu w ciągu jednej nocy przebiła łącznie wszystkie filmy w naszym serwisie. Po wpisaniu w wyszukiwarkę google hasła: "Natalia Rodziewicz Elbląg", pojawia się kilkadziesiąt stron z udostępnionym wywiadem elblążanki. Oto najlepsze teksty Natalii Rodziewicz z naszej rozmowy:

- Przeszłam na wegetarializm.

- Dietyka to jest powiedzmy ze zdrowiem.

- Może zainwestujmy w inne dziedziny wiedzy, np. w to, w czym ja się specjalizuję, czyli metafizyka, medycyna holistyczna.

Natalia Rodziewicz pojawiła się między innymi w takich serwisach jak: onet.pl, pudelek.pl, deser.pl, wykop.pl, gazetabaltycka.pl, joemonster.org. Na portalu społecznościowym Facebook powstał funpage, który w przeciągu kilkunastu godzin zdobył ponad 550 fanów. Kilkając w odnośniki można przejść do publikacji.

Chociaż Natalia Rodziewicz zdobyła zaledwie 15 głosów w wyborach samorządowych, zyskała ogromną popularność w całej Polsce. Sama kandydatka do rozgłosu podchodzi z dystansem. Publikujemy komentarz Natalii Rodziewicz do zaistniałej w mediach sytuacji.

- Widząc tak szeroki rozgłos i taką falę "hejtów", która nie pozostawiła na mnie suchej nitki, zdziwiłam się, bo nie miałam pojęcia, że moja wada wymowy, zjadanie literek i "bełkot", który spowodowany był moim stresem tak bardzo będzie oblegany zainteresowaniem. Widzę po tym jaki poziom mają odbiorcy, którzy to czytają i komentują. Ludzie od wieków oceniali po pozorach i w te "maski" wierzyli. Może pora to zmienić? Najlepszym przykładem człowieka, który był wyśmiewany, a jego idee były uznawane za herezję i chciano go spalić na stosie to Mikołaj Kopernik. Jego dzieło "O obrotach sfer niebieskich" zostało oficjalnie potępione przez Kościół jako zagrożenie dla wiary, a dopiero po atakach krytyki wywołało jedną z najważniejszych rewolucji naukowych od czasów starożytnych. Większość Polaków nie jest jeszcze na to gotowa, inne kraje przodują w tych dziedzinach na poziomie metafizyki, medycyny holistycznej i NLP.

Nie ukrywam, że jeszcze wczoraj dziwnie się poczułam, gdy okazało się, że cała Polska się mną zainteresowała, oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu. Przyjęłam konstruktywną krytykę, bo moje poglądy faktycznie nie są na obecne salony polityczne. Mam kompletnie inne intencje niż większość ludzi, którzy się nią interesują. Druga sprawa to mam teraz jeszcze większą motywację, by popracować nad poprawną wymową. Od dziecka chodziłam do logopedy, zawsze miałam z tym problem, a gdy mam tremę moja wada się potęguje. Mam nadzieję, że w przyszłości lepiej mi pójdzie wypowiadanie moich poglądów. W mediach zewsząd kłamią i grają, ja chcę pozostać sobą z lekkimi poprawkami na poziomie werbalnym. Jestem jedynie w szoku, że ludzie nadal zajmują się osądzaniem, zamiast skupiać się na własnym rozwoju, ale nie powinno mnie to interesować, to ich życie, ja mam własne, mam pewne cele, do których dążę. Bardzo się cieszę, że przelałam w jakikolwiek sposób moje idee, choć nie wyszło to najlepiej i nie jestem dumna z tego wywiadu, ale cieszę się, gdyż spotkałam się również z ogromną falą pozytywnych opinii. Odezwali się do mnie ludzie o podobnych poglądach, nie spodziewałam się, że jest ich tak wielu. Jestem więc wdzięczna za taką reakcję. Najważniejsze to mieć poczucie humoru i dystans do siebie, czego każdemu serdecznie życzę...

oceń wątek 40 24 zgłoś do moderacji
NoName
2013-06-28 22:46 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Jak redakcja skomentuje jej nieoczekiwaną karierę?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-29 22:12 43%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez @
ale pustak jakie to typowe dla RP!
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-06-30 00:40 50%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez wrss
Rodziewicz nie jest w RP to kolejna znajoma Maszki wsadzona na listę. Nie ma dziwne że RP straciło. A swoją drogą były już takie celebrytki, ale ich kariera ze względu na pustostan trwała krótko. Miał Olsztyn swoją Karolina Pachniewicz i Gulczas a jak myślisz, miał Łódź swoją Frytkę-Frykowska, miał Piotrków jole Rutowicz, a my mamy Natalie Rodziewicz! Wykorzystajmy jako miasto 5 minut jej popularności. (ale pustak straszny)
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-06-30 08:38 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Ddd
Ro(Z)dziewicz?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-30 18:28 67%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez zz
Widzę po tym jaki poziom mają odbiorcy, którzy to czytają i komentują - tak więc czytają o tobie - jeśli mają niski poziom to twój jest porażający. Natalia, wygłupiłaś się i żal mi tylko, że cała Polska się z ciebie nabija. karierę to już masz skonczoną, bo już na stałe przylgnie do ciebie łatka "pustaka". I nie wiem czy skończyłas w ogóle jakieś studia - ale droga naukowa to na pewno nie twoje przeznaczenie. Dziewczyno, zajmij sie lepieniem garnków.
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-06-30 21:46 63%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez magnusson
Nieporozumieniem jest w ogóle to, że zrobiono z tego zagadnienie! Wypowiedzi tej kobiety są równie istotne, co zeszłoroczny śnieg! Co was obchodzi, co plecie osoba, która w wyborach otrzymała 15 głosów ? To pyłek historii. Ponadto dajcie już jej spokój. Na pewno ma już dość polityki. Natalia, zajmuj się nadal metafizyką.
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2013-07-01 09:05 60%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez kat na frajerów
Ja proponuję wywiad z jej mamą i ojcem to dopiero będzie "coś"!!!
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-07-01 09:57 33%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez miENso pycha waZywa teS
Dietyka - ja myslałam, że to jakaś odnoga w dietetyce, jakieś cośki. bo jest różnica pomiedzy wegetarianinem a weganem i samym Kopernikiem. Bezrobocie samo w sobie jest metafizyczne, czyz nie ...?
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-07-01 12:18 33%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
no dobra :d posmialismy sie juz z dziewczyny... chyba wystarczy juz hm? po kiego znow wstawiac ten material o tvnie i tej dziewczynie na glowna strone;s
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2013-07-01 16:40 43%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Xan
nikt nie jest idealny i każdemu zdarzają się potkniecia, zastanawia mnie tylko kompetencja i profesjonalizm pani, która prowadziła wywiad z Natala. Być może miała za zadanie pogrążyć kandydatke co wyszło jej w nienajgorszy sposób.
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-07-01 18:50 50%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez fan
pani redaktor ;*
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-07-02 03:32 67%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez zawiedziony postawą redakcji
droga redakcjo. pod innym artykułem gratulowałem Wam stanowiska w sprawie Lewandowskiego . SZACUN ! Tu macie negatywa. Zdjęliście mój koment dotyczący Pani Rodziewicz , w którym wieszczyłem jej karierę w Ruchu Palikota. Wieszczyłem, że przeskoczy Maszkę i całe towarzystwo i co ? 24 h później Maszka składa rezygnację. Redakcjo obraziłem kogoś ? Wypowiedź niestosowna ? Ktoś ją wziął zbyt dosłownie ? Ktoś w redakcji ma poczucie humoru na poziomie Jarosława K ? Kiedyś info cenzurowało. Założyłem wątek na forum gazety.pl i porozmawiałem z kilkoma reklamodawcami. Ma być powtórka z rozrywki ? Bo jakiś "redaktor" ma przerąbane poczucie humoru lub nie rozumie ironii ? Lepszy wpis "kata na frajerów" lub "@" ? żenada.....A miałem zostać stałym wiernym czytelnikiem......
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-07-02 13:07 0%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
do czasu az wezmiesz udzial w konkursie elblag.net XD
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-02 07:27 23%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez vok
Natalka nie przejmuj się...nadajesz się tylko do jednego :)
odpowiedz oceń post 3 10 zgłoś do moderacji
2013-07-03 21:35 0%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Zenia jpd
Naja teraz ja zostanę fotografką, znaj już twoje triki http://ryjbuk.pl/typowe-zdjecia-dziewczyn-na-fb-322792
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.