najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
piotr44
2016-08-11 15:50 100%

Plecak dla gimnazjalistki

rozpoczęty ponad rok temu przez leniela

Moja córka w tym roku idzie do gimnazjmum Chcialabym kupić jej jakiś porządny plecak. Możecie doradzić jakie są obecnie dobre plecaki? Na co zwrócic uwagę wybierająć odpowiedni? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Maria35
2016-08-23 13:39 0%
1

plecak

odpowiedziano ponad rok temu przez Maria35

musi jej sie podobac, ja od początku jak syn poszedł do szkoy kupuje mu plecaki w sklepach turystycznych...są dobre jakosciowo i przydają sie póżniej na rózne wyjazdy...:)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-08-31 14:48 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez senne

Ja mam również córkę w podobnym wieku. Kupiłam jej w tym roku ten plecak

http://www.brandsplanet.pl/plecaki/1513-plecak-dakine-prom-wallflower-25l.html

Oczywiscie za zgodą delikwentki bo ważne aby dziewczynka kupiła sobie taki plecak jaki jej się podoba (w tym wieku dziewczyny mają swój gust) Firma Dakine nie ma takich tanich plecaków ale są praktycznie nie do zdarcia.Moj syn chodzi obecnie już z plecakiem tej firmy od prawie 3 lat. Plecak jest ciemny i ma ciemny spód i to się liczy bo nie będzie się tak brudził. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Mertell
2016-09-29 22:07 0%
3

plecaczek

odpowiedziano ponad rok temu przez Mertell

moja 15-latka nie chciała normalnego turystycznego z miękkimi plecami, za to upatrzyła sobie różnokolorowy w Asosie. szczęście, że akurat trafiłam na promocję i darmową dostawę 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.