najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Linda
2014-12-10 12:31 100%

Pomysły na wieczór panieński

rozpoczęty ponad rok temu przez Linda

Hej wszystkim. Zostałam wyznaczona do organizacji wieczoru panieńskiego i nie wiem do czego zacząć :) Jak to zorganizować aby wszyscy fajnie się bawili  :) ?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2014-12-13 07:14 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Z tego co widzę, to laski w więszkości przypadków nakładają sobie na głowę te śmieszne rogi migające czerwonym światłem :)



Tutaj masz coś co może Cię zainteresować: < ....@#

odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Jurka
2015-02-04 13:35 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Jurka

A może warto byłoby wybrać się do spa? :) Na początku do smacznej restauracji, wynająć sobie noclegi pod Elblągiem i zrelaksować się w damskim gronie. My ostatnio z dwiema koleżankami zrobiłyśmy sobie taki babski wypad, konkretnie do Jarzebinowego Ogrodu ( Stępień).



http://jarzebinowyogrod.pl/oferta/restauracja-pub/



Jedzenie pycha, bardzo fajne mini spa. Pierwszy raz w życiu byłam w saunie i nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak bardzo jest to relaksujące. Jacuzzi również było ok ale myślę,ze zostanę fanką sauny. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.