najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Redakcja elblag.net
2014-01-03 19:28 79%

Sylwester na ostrym dyżurze. Zobacz nasz film

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Oni czuwają, kiedy My świetnie się bawimy w Sylwestra. Kiedy My potrzebujemy pomocy, Oni przystępują do pracy. O kim mowa? O ratownikach medycznych i lekarzach, którzy w sylwestrową noc zamiast się bawić, czuwali i ratowali nasze zdrowie i życie.

W sylwestrową noc udaliśmy się z kamerą do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, aby obserwować na żywo pracę elbląskich ratowników i lekarzy. Noc, jak na huczny Sylwester, była dość spokojna – oceniają lekarze. Jednak byliśmy również świadkami kilku interwencji lekarskich. Na szczęście drastycznych przypadków tym razem nie było.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału filmowego.

oceń wątek 30 8 zgłoś do moderacji
2014-01-03 21:12 67%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Grażka
Bardzo fajny materiał. Takiego nie widziałam jeszcze w elbląskich portalach. Pełen profesjonalizm - jestem pod wrażeniem. Trzymajcie tak dalej, jesteście najlepszym portalem w tym mieście!
odpowiedz oceń post 12 6 zgłoś do moderacji
2014-01-03 21:16 75%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Witek
Materiał mjazzga, podziwiam, że Wam się po prostu chciało
odpowiedz oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2014-01-03 22:16 25%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez TJ
zoom na lampę powala...
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2014-01-04 11:21 63%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez D.
Tak jak wspominałam wczoraj :) Rewelacja!
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2014-01-05 19:41 40%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez ewka
zaje...ty film, gratulacje dla całej redakcji za pomysł - widać, że wam się po prostu chce robić gazetę w tym mieście.
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2014-01-06 14:08 25%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez budda
chyba szpital wojewódzki a nie miejski
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2014-01-06 15:46 60%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
Dokładnie tak, w mojej wypowiedzi padło nawet więcej przejęzyczeń za co serdecznie przepraszam! Dla mnie to też była ciężka noc, a nie chciałem "katować" pana doktora powtórzeniami nagrania. Jeszcze raz przepraszam!
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-01-09 01:08 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez tym
powinisie pokazac jescze jak pracuje Policja i starz pozarna to by był super materialik - szacun
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
fretka3
2014-01-18 12:25 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez fretka3

Zomm jest świetny:)



 



--------------------



inwestycje mieszkaniowe Piastów knauf aquapanel płyty cementowe


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.