najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Redakcja elblag.net
2014-02-25 15:35 100%

Wakacje 2014 – dokąd się wybrać?

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Wbrew pozorom wybór odpowiedniego miejsca na wakacje to często twardy orzech do zgryzienia. W końcu musimy zdecydować, jak spędzimy dwa tygodnie, na które czekaliśmy cały rok. Jak nie popełnić błędu?

Przeanalizuj każdą opcję

Niektórzy z nas lubią podejmować decyzje spontanicznie. Jednak w przypadku wyboru rodzinnych wakacji ta droga może nie być najodpowiedniejsza. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę preferencje wszystkich członków rodziny, stan konta, gotowość do dalekich podróży. Nawet jedna niezadowolona osoba może zepsuć wszystkim wyjazd. Dlatego warto usiąść wspólnie i przeanalizować wszystkie za i przeciw. Oczywiście czasem dobrze jest skorzystać z rekomendacji lub podpowiedzi znajomych.

Afrykańskie wyprawy

Niezmiennie jednym z najpopularniejszych kierunków pozostaje Afryka. Najchętniej wybierane miejsca to oferująca mieszankę kultur, zróżnicowany teren i przyjazny klimat Tunezja, a także suchy, upalny Egipt. Warta polecenia jest jednak mniej oblegana Gambia, czyli malutki kraj o niezwykle ciekawej kulturze i niezliczonych walorach przyrodniczych. A jej wybrzeże, nazywane uśmiechniętym, obfituje w przepiękne piaszczyste plaże. Taka wyprawa na pewno pozytywnie wpłynie na świadomość kulturową dzieci, a nam dostarczy niecodziennych wspomnień.

Wyjątkowe chwile na Wyspach Kanaryjskich

Nieco bliższym (przede wszystkim kulturowo) wyborem są Wyspy Kanaryjskie. Wczasy na Lanzarote czy Teneryfie powinny przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym członkom rodziny. Rajskie krajobrazy, fascynujące, powulkaniczne tereny i jedne z najpiękniejszych plaż na świecie to tylko niektóre zalety tych rejonów. Dzieciom powinny spodobać się także aquaparki i liczne miejsca, w których można podziwiać zwierzęta.

Wczasy na greckiej wyspie

Inną opcją, relatywnie tanią i sprawdzoną, są wczasy na greckiej wyspie. Każda z nich może urzec nas swoim wyjątkowym charakterem i łagodnym klimatem, a podczas zwiedzania poczujemy powiew starożytnego świata. Przy okazji spróbujemy doskonałych miejscowych trunków i potraw.

A może niepozorna Bułgaria?

Czasem jednak warto zdecydować się na coś, co jest niemal na wyciągnięcie ręki. Dla nas będzie to na przykład Bułgaria. Tamtejsze kurorty zapewnią fantastyczną rozrywkę po przystępnej cenie, a ich okolice są pełne miejsc interesujących kulturowo. A bułgarskie plaże mogą okazać się równie imponujące, jak te w Egipcie czy Tunezji.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Ostatnia rzecz, nad którą trzeba się zastanowić to forma wyjazdu. Czy będziemy organizować go sami, czy zdecydujemy się na usługi biura podróży? Ta druga opcja może okazać się pewniejsza, dlatego już na etapie podejmowania decyzji dobrze jest zapoznać się z poszczególnymi ofertami. Na przykład biuro BeeFree przygotowało ciekawe propozycje na lato 2014. Odpowiednie zaplanowanie wyjazdu i przeanalizowanie ofert z pewnością sprawi, że urlop będzie niezapomniany.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
2014-04-04 15:54 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez yaga
nie ma lepszego urlopu od tego spędzonego w Grecji, moim zdaniem :) na www.centerfy.pl bywają promocje, czasem uda mi się z nich skorzystać
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-04-05 11:00 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez basia
Bługaria dla mnie najlepsza opcja bo w miare tania a piękna polecam wyjazd z dziećmi nawet małymi moc atrakcji dla nich.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-04-07 20:31 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez daga
Nie wiem jeszcze gdzie się wybiorę na urlop a to już najwyższy czas zaplanować wakacje. Jestem na etapie przeglądania ofert. Może wezmę ten kierunek pod uwagę.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2014-04-09 17:06 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez adam
Tego roku wybieram się na Chorwację. A dokładnie do Dalmacji. Podobno zwala z nóg.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-04-10 23:54 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez sławka
A my z całą rodziną razem z dziećmi po raz kolejny do Chorwacji już się nie mozemy doczekać końca roku szkolnego będziemy łapać kraby i ryby łowić a później cały dzień na cudownie gorącej plaży wieczorem spacer nad morzem i zachód słońca. Miejsce cudowne dla dzieci bo pełno atrakcji dla nich dobra kuchnia i mili ludzie.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-04-14 17:18 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Maryśka
ja nie mogę się zdecydować, chociaż wakacje są już tuż tuż :) waham się między Portugalią - wybrzeżem Algarve a Hiszpanią - wybrzeżem Costa Brava. Obydwie oferty, na które czyham są w alfa starze w dobrej cenie. Ja jednak nie mogę się zdecydować. Co byście wybrali: Algarve czy Costa Brava?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-07-31 08:02 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Ania Korcz

Witajcie, ja może tak bardziej przyziemnie, bo z krajowego podwórka. Chciała wam polecić Karpacz. Byłam tam z rodzinką dwa tygodnie temu i jest to naprawde piękne miejsce, a widoki są prześliczne. Polecam wszystkim którzy choć trochę lubią góry.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.