najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Paweł Makowski
2015-02-02 09:09 91%

Przedszkola niepubliczne w Elblągu – ranking

rozpoczęty ponad rok temu przez Paweł Makowski

O tym, do jakiego przedszkola zapisać naszą pociechę, decyduje wiele czynników: doświadczenie pracujących tam osób, wyposażenie placówki, jej lokalizacja a nawet kwestie finansowe. Wielu rodziców rozważa również wybór danego przedszkola poprzez sprawdzenie, w jak licznych grupach prowadzone są zajęcia.

Nie sposób sporządzić zestawienie przedszkoli publicznych i niepublicznych i oczekiwać, by ktoś dokonał wyboru między dwoma typami tych placówek. Wszystko dlatego, że przedszkola te zasadniczo się od siebie różnią pod wieloma względami, tj. miesięczne opłaty, umiejscowienie na terenie miasta, ilość różnorodnych zajęć, kwalifikacje kadry, liczebność grup zajęciowych i in.

Z tego względu postanowiliśmy podzielić nasz ranking na dwie części, jako pierwsze prezentując zestawienie przedszkoli niepublicznych. Które z nich polecilibyście innym i dlaczego?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą sondą.

oceń wątek 146 14 zgłoś do moderacji
2015-02-05 14:30 40%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Radek
Polecam. Polecam. Gdybym polecił ulubione przedszkole zrobi się tam niepotrzebny tłum i migracja dzieci. Każdy ma swoje preferencje, przekonany o słuszności wyboru lub nie. Również budżet, który przy dużej aktywności i programie przedszkola idzie powyżej 800,- zł Podłączam się do wypowiedzi o braku większego sensu rankingu. Radek
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2015-02-05 14:42 27%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Ponury
Balonik to chyba zapłacił za tyle komentarzy.
odpowiedz oceń post 8 22 zgłoś do moderacji
2015-02-07 13:09 50%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez muchomor.edu.pl
Ale, z tego co wiem, Balonik jest naprawde fajnym przedszkolem:) wspierajmy fajne projekty.
oceń post 6 6 zgłoś do moderacji
2015-02-05 16:16 25%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez pracownik przedszkola:)
a moje przedszkole jest najlepsze...
odpowiedz oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2015-02-05 16:45 60%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez gość.
To znaczy, że pracujemy w tym samym;-)
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2015-02-06 12:28 60%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez iwona
Witam. Bardzo się cieszę ze wśród komentarzy są tak pozytywne opinie o różnych przedszkolach. Świadczy to o tym ze elbląskie niepubliczne przedszkola pracuje na wysokim poziomie. Mogę odwołać się do moich przeżyć. Znam osobiście przedszkole Muchomor. Rozbudowana adaptacja sprawia ze każde dziecko (i rodzic) przechodzą ja w sposób delikatny. Rodzic jest w przedszkolu przez pierwsze dni adaptacji- dziecko wie ze nie zostanie oszukane a rodzic nie ucieknie. Panie zawsze są dostępne i chętnie informują o codziennych poczynaniach pociech. Poza cennym nie ponosi się już żadnych kosztów-wszystkie wycieczki, prezenty i imprezy da bezpłatne. Dodatkowo w przedszkolu jest sala integracji sensorycznej która dziecko uwielbiają. Grupy max 17 osobowe wyposażone w zabawki i pomoce rozwijające kreatywność. Dodatkowym autem, który mnie przekonał jest fakt powieka się pod września szkoły Montessori. Polecam z czystym sumieniem. Zresztą rodzic najlepiej wie co jest najlepsze dla jego dziecka.
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2015-02-06 12:42 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez przyszły klient
Proszę o podanie cen miesięcznych i zajęc dodatkowych w przedszkolach /zwłaszcza tych z czołówki/
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-06 13:27 0%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez Muchomorzyca
Muchomor 650 zł
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-06 14:11 40%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Mamaaa
Balonik 440 zł
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2015-02-06 14:43 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez przyszły klient
Dziękuje za szybką lecz niewyczerpującą odpowiedz
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-06 19:51 40%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez mama Ania
Muchomor: Zajęcia logopedyczne, korekcyjne, rytmiczne, tańce, metoda dobrego startu, Montessori, basen, kynoterapia(dogoterapia), sherborbe,robotyka,eksperymenty, angielski. Wszystko to jest w cenie.
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2015-02-07 10:52 50%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez krakowianka
Montessori???drodzy państwo ,aby spełnić warunki i móc pisać o tym,że w jego przedszkolu "jest stosowana Montessori" należy spełnić wiele wymogów W Waszym mieście nie ma takiego przedszkola-proszę nie wprowadzać rodziców w błąd
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2015-02-07 11:59 25%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez muchomor.edu.pl
Krakowianko, racja, przedszkole jeszcze nie jest przekształcone, ale Joanna Maghen z PIMu oraz niezależnie Agnieszka Stein, nas bardzo na to namawia, dzieki motywacji i namowom Agnieszki powstaje szkoła, zwłaszcza, że szkoła już bedzie stricte Montessori. Właściwie u nas to kwestia otoczenia, biomateriał i lekcje trójstopniowe u nas sa w obiegu. Tak. Stosujemy Montessori:) z coraz większym zacięciem! Dlatego ze nasze działania i nasi mentorzy nas do tego zaprowadzili.
Niestety, Montessori (zgodnie z wolą autorki metody) nie jest nazwą zatrzerzona, wiec rozumiem Pani watpliwości, ale to ma sie zmienić, bo PIM ma powołać fundację, która bedzie dawać akredytacje placówkom, wtedy to, kto stosuje, a kto nie, bedzie jasne. Do Montessori nieubłaganie zawiodły nas nasze wzorce- neurodydaktyka, NVC oraz rodzicielstwo bliskości, szkoląc sie i praktykując nieustająco to juz raczej nie ma odwrotu... Stało sie to naturalne ze wylądowaliśmy w PIMie pierwotnie nie mając nawet takiego zamiaru:)
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2015-02-06 20:38 70%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez mama z Muchomora
polecam przedszkole MUCHOMOR
Moje dziecko jest w tym przedszkolu pierwszy rok, poprzednio było w innym, również prywatnym przedszkolu. Przedszkole z wyglądu niepozorne. Zajęcia dodatkowe, cena , godziny otwarcia podobne. To co je wyróżnia to bez wątpienia duża fachowość, profesjonalizm i podejście do dziecka. W naszej grupie "zerówkowej" są dwie panie na 12 dzieci. Obie panie są nauczycielkami nauczania początkowego, po UW. Dodatkowo do swojej pracy podchodzą z pasją, zaangażowaniem i sercem. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie, poświęcany jest mu indywidualny czas. Żałuje tylko, że nie trafiliśmy tam wcześniej.

odpowiedz oceń post 7 3 zgłoś do moderacji
2015-02-06 20:42 33%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez ja
a czy to nie za dużo tych zajęć jak na jedno małe dziecko??? a czy zabawa jest w cenie??? bo tylko zajęcia, zajęcia i zajęcia....i do tego w cenie ;-)
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-02-06 21:54 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez BB
Moj synek chodził do przedszkola BAJKA- i od razu powiem ze nie polecam go zwłaszcza rodzicom których dzieci potrzebują duzo uwagi, przytulania, wspierania i nie zmuszania do jedzenia!!! Pani dyrektor była z pozoru bardzo miła ale jak się zwróciło uwagę na przepełnienie grup to odwracała kota ogonem- w grupie czesto była jedna pani a dzieci ponad 20!!!moje koleżanki tez pozabierały stamtad dzieci - mówi się ze dziecko musi odchorować swoje w pierwszym roku- dorgie mamy - to nieprawda!!!! wystarczy że w przedszkolu jest zapewniona codzienna higiena, co jakis czas gruntowniejsze sprzątanie a nie jak to się mówi tylko rynek zeby ładnie dla oka- i po setny raz - nie wietrzymy sal jak dzieci w nich spią w pidżamkach i pod lekkim kocykiem!!! sala dla 4 latków- bardzo mała jak na 30 dzieci- biorąc pod uwagę ze dzieci się same wyeliminują wg pani dyrektor to no rzeczywiscie taka liczba ma sens- ale żaden pedagog nie jest w stanie porządnie skupić się na dziecku jesli ma ich wiecej niż 20!!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-07 04:07 0%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez słabo
Przykro mi to mowić ale mojej koleżanki dziecko złamało tam rękę, a kiedy rata dz. Tam poszedł podsunięto mu protokół który mowil o tym, ze ta ręka została złamana w szatni kiedy dz. Pozostawało z rodzicem!!! Sprawa wyładowała w sadzie..,,
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-06 21:56 33%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez c
Spokojnie zabawa w tym wieku jest najważniejsza. Zajęcia da w taki sposób aby dzieci codziennie przed obiadem i po obiedzie miały czas na kreatywna zabawę-do tego zachęca wlanie pedagogika Montessori. Poza tym większość zjeść jest w formie zabawy.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-02-06 22:03 25%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Beata
Mój synek jest obecnie w zerówce przedszkola Muchomor- przedszkole zmienione z Bajki na Rypińskiej- przemiana niesamowita, dziecko przestało się bać rozstań, wraca do domu z uśmiechem na twarzy i ciągle trajkocze, bardzo podoba mi się metoda nauczania w tym przedszkolu i uważam ze to jest najważniejsze w tym wszystkim- Montessori- ogolnie nie jestem zwolenniczką prywatnych szkół czy przedszkoli bo przeciez sama też nieźle sie uchowałam na społecznych placówkach ale podejscie naukowe jest zupełnie inne- synek nie interesuje się tylko grami jak niektórzy z jego równieśników ale i nauką, uwielbia eksperymenty a od czasu jak wprowadzono zajecia z robotyki to az miło patrzeć jak biegnie wrecz do przedszkola i mnie popędza bo boi się spóźnić:) Brawa dla nauczycielek i pokłony bo naprawde za wkład pracy i uśmiech dzieci im się należy
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2016-10-24 18:41 0%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Anna
Muchomor to tam gdzie 5 latki są w grupie z 2 latkami?
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-07 12:24 40%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez P-le Muchomor bez jemnic
Krakowianko, To cytat z poradnika dla rodziców szkoły, nie jest to pod wpisem zaznaczone, ale to autorskie słowa. Nieudolny? Moze monte- coś tam, nie do konca jest dla ciebie jasne? Jesli tak jest, to chętnie cię wprowadzę, no chyba, że poprostu probujesz byc nieudolnie złośliwa, to nie, to wtedy próbuj dalej;)
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2015-02-07 15:23 0%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez krakowianka
Zapraszam do Krakowa na Polskie Dni Montessori 20-22 02 2015 Współorganizator Konwencji Akademia Ignatianum.Pozdrawiam i do zobaczenia w Krakowie
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-07 18:06 25%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez P-le muchomor bez jemnic
Jeżdzę co roku do Warszawy, jest poprostu bliżej. Więc wniosek jest taki, że należy ufać ludziom, nie zakładać że wprowadzają w błąd Krakowianko. Kocham Montesssori i to jest wspaniałe, że robisz takie rzeczy. Bo dzieki temu motesorri w Polsce rośnie! Właściwa metoda a nie pseudo bo chaslo chwytliwe, jak zapewne o mucho pomyślałaś. Powodzenia!!!
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2015-02-07 18:32 25%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez p-le muchomor bez jemnic
....ach i dziekuje za zaproszenie, jesli nie masz nic przeciwko chciałabym porozmawiac o cytacie z poradnika, chce poznać twoje argumenty, lubię mieć jasną sytuacje, zwłaszcza w działaniach na których mi zależy, aby je robic dobrze. Elblag@muchomor.edu.pl. Poza tym jesli jestes ze środowiska Montesorianskiego, to na pewno wiesz, ze ono mocno sie wspiera. Tak wiec liczę na kontakt:)
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2015-02-07 14:07 50%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez "taka taka seksibomba"
Nigdy w zyciu nie zaufam przedszkolom, w których dzieci spiewają disco polo.
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2015-02-07 17:31 0%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez niedoszła babcia
Kochani rodzice, przed Wami trudny wybór, życzę powodzenia
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-07 19:48 0%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez -"ULFAS"!!! :)
NiOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ŚWIETNE PRZEDSZKOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEŻ DAŁEM GŁOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-08 18:02 33%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez kocham muchomora- pavlinka
MUCHOMOR, MUCHOMOR i jeszcze raz MUCHOMOR!! Dzieki temu przedszkolu moje dziecko zaznaczam ze chore i opoznione w rozwoju i mowie, zaczelo lepiej mowic a co najlepsze zaczela bawic sie z dziecmi bez przekonania ze jest gorsza, nie stoi z boku nie czula sie gorsza!!! Jestescie najlepsi!!!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-02-08 20:42 43%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez marusha
Muchomor to jedyne takie przedszkole w Elblągu jakie znam, a dlaczego jest takie wyjątkowe ponieważ, pracują w nim ludzie o wielkim sercu przepełnieni miłością do dzieci i pracy którą wykonują z nimi, a nie jest to lekka praca :) dzięki nim mój synek wie jak ważna jest przyjaźń i empatia do drugiego człowieka więc polecam gorąco wszystkim rodzicom bo wasze dzieci poczują się w nim jak w domu :)

odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2015-02-09 11:48 20%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez mama 5-latka
Przedszkole „Mały Geniusz” to miejsce, gdzie kolejny rok mój syn jest codziennie przyjmowany jak wyczekany, miły gość, ze szczerym zainteresowaniem dla jego wrażeń z poprzedniego dnia, przemyśleń i pomysłów. To miejsce, w którym pozytywnie wzmacniane są jego dobre zachowania i umiejętności. A w tych obszarach, w których emocjonalnie jako dziecko niedomaga i się uczy dostaje zrozumienie dla swoich dziecięcych niekompetencji, podpowiedź, jak działać lepiej i czas, by ucząc się popełnić swoje dziecięce błędy. To miejsce, w którym zostawiając dziecko, wiem, że nikt nie podniesie na nie głosu, nikt go nie ośmieszy, nie zadrwi, że przez cały dzień będzie otoczony ciepłą opieką. To przedszkole nastawione na bliską współpracę z rodzicem: dużo wspólnych spotkań wokół różnych wydarzeń, dyskusji z psychologiem. Bardzo polecam to miejsce!
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2015-02-09 14:02 20%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez mamuska
Mały Geniusz- najlepszy

Moja najlepsza decyzja to posłanie dziecka do Małego Geniusza. Oprócz tego, że jest wiele ciekawych zajęc dodatkowych, to kadra pedagogiczna (co jest najważniejsze) jest bardzo dobra. Moje dziecko czuje się tam jak w drugim domu, uczęszcza tam od 2 roku życia teraz ma 5 lat. Polecam!!!
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.