najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
ania64
2015-09-13 17:50 100%

Gdzie i jaką lodówkę kupić?

rozpoczęty ponad rok temu przez ania64

Jutro jadę do Elbląga (mieszak kilkanaście kilometrów od miasta). Chcę kupić nową lodówkę. Który sklep polecacie (żeby było tanio, ktoś doradził w sklepie i nie było problemów z transportem).

Jak ktoś się zna to niech też napisze jaką lodówkę warto kupić. Dodam, że nie zamierzam wydawać więcej niż 1 000 zł. Lodówka ma mieć na dole zamrażarkę. Wysokość 170 – 190 cm.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Ania

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Cheetah
2015-09-13 20:17 60%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Cheetah

Neonet na Lotniczej, Media Expert na Teatralnej, RTV Euro AGD na Pułkownika Dąbka. Na Brzozowej też chyba był i na Piaskowej, ale tam to chyba takie drobniejsze AGD.



Co do lodówki, to nie wiem. Ja mam Samsung RB31FERNBS, ale ona dwukrotnie przekracza Twój budżet. Obejrzyj ten film https://www.youtube.com/watch?v=UrvT2-OgRNY lub zobacz ranking http://www.strefa-zakupowa.pl/rankingi/sprzet-agd/lodowka/ może na coś wpadniesz.


odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
ania64
2015-09-13 21:24 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez ania64
A w którym sklepie będzie najtaniej?
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Cheetah
2015-09-13 22:54 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Cheetah
Bo ja wiem gdzie taniej? Musisz sama pojeździć i popytać.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-09-17 16:22 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez nadzialanka

te samsungi faktycznie są fajne, i mozna je kupic duzo taniej tyko trzeba dobrze poszukac ;-) zerknij tutaj http://www.couporando.pl/elektronika albo na podobnych stronach 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Amica
2015-11-20 22:22 0%
5

Amica

odpowiedziano ponad rok temu przez Alaic

Zobaczie sobie też lodówki Amici. Robi bardzo dobre sprzęciki za dobre pieniążki. Jest taki model FK332. Bardzo dobry i dosyć tani, a ma m.in. no frost w zamrażarce i ciekawy rozkład wnętrza.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
RE: Amica
2015-11-22 02:29 0%
6

RE: Amica

odpowiedziano ponad rok temu przez Benek

Co do Amici to akurat pełna zgoda. Natomiast patrzcie głównie na te z nowej serii IN. To jest w ogóle inna klasa lodówek, inaczej zaprojektowanych i zrobionych. Klasa sama dla siebie co zresztą widać.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
klark
2015-12-18 08:18 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Ja również kupowałem w sklepie RTV EURO AGD.Warto jest się tam wybrać chociażby dla obsługi, która jest zorientowana oraz pomoże Wam dobrać sobie jakiś sensowny sprzęt. Znają się na tym co polecaja i to sobie ceni.



 W sklepie jest również możliwość brania sprzętu na raty  i są to prawdziwe raty 0%. Bez żądnych dodatkowych kosztów, dodatkowych opłat takich jak ubezpieczenie tak wiec można skorzystać jeśli nie macie kasy na to aby kupić za gotówkę.



My zdecydowaliśmy się z żoną na lodówkę marki Samsung i jesteśmy zadowoleni. Jest porządna oraz bardzo wygodna. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Do zabudowy
2016-01-21 22:27 0%
8

Do zabudowy

odpowiedziano ponad rok temu przez radwan

My  też zainwestowaliśmy w lodówkę Amici, tylko że do zabudowy bk316. Zrobiona świetnie tak jak te wolnostojące z hartowanym szkłem jako półki czy balkonikami. ma też osobne szuflady. jednym słowem mądrze zrobiona w środku. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Moniawww
2016-03-11 07:02 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Moniawww

Ja również jakis czas temu kupowałam lodówkę w Euro. Mają najlepsze ceny ze wszystkich sklepów ( akurtat nas interesował jeden konkretny model lodówki). Zwiedziliśmy wiele sklepów ze sprzętem, w wielu ta sama lodówka była dość droga . W końcu Samsunga side by side kupiliśmy w Euro. Podpobało nam sie to,że można zapłacić niewielkie pieniądze i mogą wnieśc bez problemu lodówkę do domu. Nie trzeba się męczyć i samodzielnie wnosić. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Amica lodówka
2017-12-21 23:29 0%
10

Amica lodówka

odpowiedziano ponad rok temu przez Nicka

U moich rodziców od jakiegoś czasu stoi w kuchni Amica i są generalnie zadowoleni że ładna i że polska:)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.