najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
piotr44
2015-10-19 09:04 100%

Prezent dla żony

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Co roku mam ten sam problem - co jej kupić :) I wiem, że jak nie wstrzelę się w gusta to będzie rozczarowanie. Nie chciałbym kupić czegoś nietrafionego. Załóżmy, że mam na ten cel około 500 zł.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2015-10-19 14:49 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

 No to spora kasa. W tej cenie mozna kupić coś naprawdę dobrego. Proponuję zajrzeć sobie na stronę: http://prezenty-swiateczne.art-madam.pl/ - nie wiem czy znasz ale jest tam kilka propozycji prezentów świątecznych dla kobiet ( wszystko zaprojektowane przez młodych polskich projektantów czyli dobrej jakości oraz porządne). Żona powinna być zadowolona. 



Sam jak szukam prezentu dla żony to staram się jej kupić to czego sama sobie nie kupi. Bo na przykład będzie żałowała na to pieniędzy. Kobiety szaleją na punkcie biżuterii albo torebek tak wiec weź to pod uwagę. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Dorra
2015-11-04 14:12 0%
2

ubranie

odpowiedziano ponad rok temu przez Dorra

Jeżeli dobrze orientujesz się w tym co żona lubi, w jej stylu, to polecam sklep Bialcon



Jest tam wiele ciekawych ubrań, innych niż wszystkie. Ja tam kupuję i jakbym dostała od męża czasem coś z tego sklepu, to wcale bym się nie obraziła ;)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Katerina
2015-11-05 11:48 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Katerina

Ja też zawsze wybawiam męża z kłopotu i podsyłam mu co aktualnie wpadło mi  w oko i ma mi kupić. Urodziny miałam niedawno i dostałam sukienkę z Quiosque. Perfecto na jesień.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-11-21 11:56 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Adela

Kobiety lubią też wizyty u kosmetyczek, więc może jakiś karnet do spa, w ramach tej kwoty bedzie mogłą skorzystać z różnych przyjemnosci...:)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Maria35
2015-11-21 12:19 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Maria35

Ja myślę sobie, że ucieszyąby się z karnetu na zabieg kosmetyczny...;)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Linda
2015-11-25 08:17 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Linda

Może coś z Aliexpress :) Z Chin. Jakościowo są o często porównywalne rzeczy z tymi markowymi. Przeczytaj sobie ten artykuł http://www.kasia-tusk.pl/aliexpress-czyli-kupuj-po-taniosci-w-chinach.html



 



 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Ninika
2015-12-14 14:55 0%
7

Dopinki

odpowiedziano ponad rok temu przez Ninika

Kup jej dopinane włosy (ja polecam Europe Hair, jeswtem z nich zadowolona), do tego opłać wizytę u fryzjera i zabierz na jakąś elegancką kolację/imprezę. Będzie zachwycona, Każda kobieta uwielbia jak mężczyzna o nią dba i zabiega caly czas.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Aleenka
2016-01-03 19:43 0%
8

ubranie

odpowiedziano ponad rok temu przez Aleenka

albo coś stąd https://califorti.pl/ też całkiem fajne rzeczy ;)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.