najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
supernova
2016-02-22 11:17 100%

jaka karmę dla kota kupujecie?

rozpoczęty ponad rok temu przez supernova

Przychodzi do nad młody kociak, daję mu jedzenie, które zostaje z obiadu, ale kociak przyzwyczaił się i chyba zostanie u nas na dobre. Czeka, kiedy dwrzwi sa otwarte, wpada do mieszkania. Chciałabym mu kupić jakaś karmę, nie znam sie na tym, To nasz pierwszy kot. Co jeszcze potrzeba kociakowi oprócz jedzenia i kuwety> 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-02-23 06:52 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Pamiętaj, że te najtańsze karmy, to takie trochę fast foody, od których koty tylko tyją i mają problemy z nadwagą i chorobami jak cukrzyca. Jak już kupować, to coś sprawdzonego - o ile Cię na to stać.



sprawdź sobie np Power of Nature Natural Cat - http://hubuform.pl/pl/c/Karma-dla-Kotow/43



Karma składająca się głównie z mięsa drobiowego - a jak wiadomo, koty to stworzenia mięsożerne.



 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
klark
2016-02-23 14:06 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Na pewno nie polecam kupować reklamowanego obecnie w telewizji Whiskasa albo innego tego typu jedzenia. Jest to tak zwany fast food dla kotów. Kotu na pewno będzie to smakowało ale zawiera w sobie wiele sztucznych dodatków i potrafi zwierzęciu bardzo zaszkodzić. Ostatnio mnie przed tym przestrzegał weterynarz. Mówił,ze jeśli zależy Wam na zwierzaku to na pewno nie powinniście go czymś takim karmić. Power of Nature za to jak najbardziej. Karma moze i jest trochę droższa ale obecnie równiez karmię nią swoje zwierzęta. Smakuje im i ma lepszy skład. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
anna00
2016-02-24 15:41 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez anna00

Mój kot je wątróbkę, ogłnie gotowane mięso. Daję mu też w ranach przekąski Prevital.. Na pewno żwirek będzie potrzebny, niektórzy mają piasek. Ja kupuję drewniany żwirek Legowisko, miejsce gdzie będzie spał. Drapak pomoże Ci chronić meble. Koty trochę rozrabiają i ostrzą pazurki.  Nasz bawi się na drapaku, leży na nim. Są różne wielkości. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
zosiaa89
2016-02-26 15:53 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez zosiaa89

Witam, jeśli jest to młody kotek, to najbardziej odpowiednia będzie karma dla maluchów, która posiada wiele witamin, które wpływają prawidłowo na rozwój kociaka.  


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
gorski.k83
2016-03-02 13:21 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez gorski.k83

Ja swojemu kotkowi kupuje karme kitekat.Należy pamietać że każdy kot ma inne potrzeby żywieniowe i trzeba je dostosować do niego.


odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
kaska
2016-04-03 15:41 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez kaska

A co myślicie o takich droższych karmach dla kota jak: Dolina Noteci albo Royal Canin? Są dostępne w sklepach zoologicznych. Ja znalazłam też trochę taniej przez internet, na stronie: http://www.e-pazur.com/k4,koty-karma-mokra-dla-kota.html Mają więcej mięsa niż inne karmy. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2016-05-31 14:56 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Asia

Kupował ktoś moze kiedyś tą karmę: http://apetete.pl/dla-kota/karmy-suche/applaws-adult-chicken-2kg.html ? ma fajny skład a i cena nie jest wygórowana.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
jedzenie
2019-11-20 09:22 0%
8

jedzenie

odpowiedziano ponad rok temu przez tomek

co teraz warto kupowac ?


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
legowiska
2022-11-04 20:45 0%
9

legowiska

odpowiedziano ponad rok temu przez haus3

Polecam legowiska dla kotów na www.legowiskadlakota.pl nie zawiedziesz się, najwyższa jakość i ceny w najniższej formie! :) auu


odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
legowiska
2022-11-04 20:47 100%
10

legowiska

odpowiedziano ponad rok temu przez rumun

 kupiłem i nie żałuję legowiska dla kota, polecam http://legowiskadlakota.pl


odpowiedz oceń post 1 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.