najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Moniawww
2016-03-23 08:34 100%

Jaki sklep do zakupów agd polecacie

rozpoczęty ponad rok temu przez Moniawww

Chciałbym sie dowiedziec gdzie kupic takowy sprzet, jakie sklepy polecacie? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2016-03-23 09:29 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Czyli rozumiem,ze czekają Cię większe zakupy? Najlepsze ceny dostaniesz w wiekszych sieciach tak wiec zajrzyj sobie na przykład do rtv Euro agd gdzie kupowaliśmy jakiś czas temu większość sprzętów do mieszkania. Mają dobre ceny, poza tym zamówienie realizowane jest tam bardzo szybko. Możesz zajrzeć sobie na ich strone www. Jeśli coś Ci się spodoba ale nie ma tego w sklepie w Twojej okolicy to mozesz to bezpłatnie zamówić do sklepu aby zabaczyć na własne oczy jeśli nie jesteś pewna zamówienia. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
kaska
2016-04-03 15:45 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez kaska

Ja też tam kupuję. Ostanio kupiłam żelazko Philipsa. Zamówiłam przez internet i po pół godziny mieli już w umówionym sklepie.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-05-30 11:34 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Ja kupowałem tam ostatnio kilka drobiazgów do domu .Wyciskarkę i golarkę. Akurat modeli jakie mnie interesowało nie byłó na stanie w sklepie ale bedz problemu tak jak osoba powyzej wspomina można zamówić sobie te sprzęty do sklepu. U mnie oczekiwanie trwało 1 dzień. Przywieźli na miejsce do wybranego sklepu ( konkretnie w Elblągu na Dąbka) i bez problemu kuiłem.Dodam,że takie zamówienie wcale nie jest zobowiązaniem. Możecie zamówić i potem na miejscu decydujecie czy kupicie czy nie. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-06-17 06:38 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez bartosz34

Ja zamawiałem praktycznie wszystko przez internet. Oczywiście zdarzało się kupować w stacjonarnych sklepach agd niemniej w sieci jest o wiele taniej niż stacjonarnie... Warto jest szukać porównywać bo w przypadku agd czy rtv ceny mogą się bardzo różnić.
Dobrą stroną jest targomat:
https://www.targomat.pl/ - nie wiem czy znacie ale można tam sobie wpisać model sprzętu jaki Was interesuje i powinni Wam tam wytargować najlepszą ofertę jaka jest obecnie w sieci. Dzięki temu mozna oszczędzić trochę czasu....


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-07-28 13:49 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez nereida

Ja równeiż kupowałam sprzęt w sklepie rtv Euro agd , konkretnie na Dąbka. Podoba mi się to,że obsługa naprawdę zna się na rzeczy i doradzili mi jaki ekspres wybrac ( swoją drogą to obecnie jestem niesamowicie zadowolona z mojej Nivony). Nie wciskali mi najdroższego sprzętu ale po prostu najlepszy.



Plus na pewno za raty ( ekspres kupowałam na raty bo nie miałam kasy na to aby kupić za gotówkę). 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
arletkakow
2016-09-13 12:22 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez arletkakow

Hej :) Obecnie jestem w trakcie poszukiwań odkurzacza, bo stary jest już na wykończeniu :) Znajoma poleca mi, aby skorzystać z oferty tej firmy: http://www.hoover.pl/ - podobno odkurzacze są na bardzo wysokim poziome, dodatkowo są nowoczesne. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ lubię jak sprzęt posiada wiele funkcji :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Izolda
2016-11-07 23:30 0%
7

Zakup AGD

odpowiedziano ponad rok temu przez Izolda

Sama też długo się zastanawiałam, gdzie kupię agd do kuchni i ostatecznie wybrałam RTV Euro AGD http://www.euro.com.pl . Może poniekąd wynikało to z faktu, że do tego sklepu mam najbliżej, ale generalnie jestem bardzo zadowolona z kupionych tam sprzętów- lodówka, kuchenka mikrofalowa, blender. Obsługa była bardzo miła i świetnie doradzili mi w zakresie wyboru poszczególnych sprzętów.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.