najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Moniawww
2016-04-04 08:57 100%

Gdzie kupujecie ubrania

rozpoczęty ponad rok temu przez Moniawww

Hej.Zamawiacie przez internet czy kupujecie w sklepach stacjonarnych? No i jak szukacie okazji? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2016-04-04 15:37 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Ja kupuję zarówno stacjonarnie jak i przez internet chociaż powiem Ci,ze powoli coraz bardziej przekonuję się do zakupów w sklepach online. Jest większy wybor i ceny są korzystniejsze. Można tam natrafić na o wiele lepsze promocje na różne rzeczy... Poza tym stawiam na markowe rzeczy bo jestem zdania,że to co tanie to jest drogie tak wieć lepiej jest zainwestować w coś co bedzie dobrze się nosiło przez kilka sezonów.Dobre ceny i spory wybór porządnych ubrań mają w brandsplanet:



http://www.brandsplanet.pl/



Kilka razy już robiłam tam zakupy. Wszystko wykonane bardzo dobrze, z porządnych materiałów tak więc byłam zadowolona. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Gdzie kupujecie ubrania
2016-11-21 15:42 0%
2

Gdzie kupujecie ubrania

odpowiedziano ponad rok temu przez Katarzyna55

Ubrania i bieliznę kupuję zez internet szkoda mi czasu na ganianie po sklepach


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.