najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
klark
2016-04-19 06:27 100%

Jaki prezent dla żony

rozpoczęty ponad rok temu przez klark

Nie mam zupełnie weny twórczej. Może macie jakieś propozycje? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Moniawww
2016-04-19 06:46 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Moniawww

A jakie zainteresowania ma żona? Napisz tutaj co lubi to może będzie o wiele łatwiej doradzić CI co podarować.... Jest bardzo wiele opcji prezentowych. Może byc to :



jakaś dobra książka



kosmetyki



wyjazd do spa



Sporo zależy również od tego ile masz kasy Jeśli nie są to duże fundusze to proponowałabym na przykład zaprojektowanie takiej torby:



http://selino.pl/torba-bawelniana-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-5.html



Jest to torba letterbag. Mam ich kilka i są super, projektowałam jakiś czas temu również jedną na urodziny koleżanki. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
tmst
2016-04-22 12:39 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez tmst

Ja ostatnio kupiłem złote kolczyki


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
bombka
2016-05-10 19:58 0%
3

prezent

odpowiedziano ponad rok temu przez bombka

Szczerze powiedziawszy to Twoja żona i to Ty ją najlepiej znasz i wiesz co lubi, a czego nie lubi. My tu możemy jedynie doradzać prezenty uniwersalne, aczkolwiek czy trafisz nimi w gust małżonki?



Od siebie mogę polecić:



- zestaw naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała (np. Gal ma fajną linię kosmetyków)



- biżuteria (niekoniecznie droga)



- wycieczka (w zależności jakim budżetem dysponujesz)



- własnoręcznie zrobiona kolacja, wysprzątane mieszkanie, oddelegowanie dzieci do dziadków ;)



Nie kupuj za to zegarków, portfeli, perfum, kosmetyków kolorowych w tym pudrów, torebek - te rzeczy są zbyt osobiste i najlepiej, aby to kobieta same je sobie kupiła/wybrała :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-06-24 06:46 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez adrenka393

Ja proponowałbym kupić dla niej kosmetyki. Jestem zdania,ze kobiety również lubią praktyczne prezenty. Zerknij sobie do cefarmu:



http://www.cefarm24.pl/



Jest to apteka interneotwa, w której od jakiegoś czasu zamawiam kosmetyki i jestem bardzo zadowolona z cen jakie tam uzyskałam. W sklepach stacjonarnych kosmetyki takich marek jak Avene czy La Roche Posay nie są tanie. W aptece w sieci ceny są już bardziej znośne. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-07-06 09:30 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kelek

A ja proponuję zastanowić się nad jakimś eleganckim zegarkiem. Moja żona jakiś czas temu obchodziła 30-te urodziny i dostała ode mnie w prezencie ładny zegarek. Była  z niego bardzo zadowolona. Oczwiście wcześniej wybadałem grunt i wiedziałem jakie mniej więcej zegarki jej się podobają ( kilka razy przy okazji zapytałem się w sklepie co by wybrała). Zdecydowałem się na firmę Fossil. Na stronie jest ich katalog:



http://zegarki-fossil.pl/



Kupilem jej prosty, klasyczny zegarek w złotym kolorze. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
arletkakow
2016-09-12 14:27 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez arletkakow

Dokładnie, wszystko zależy od zainteresowań :) My składamy sie na nowoczesny odkurzacz dla mamy, takie jak można znaleźć tutaj: http://www.hoover.pl/ - oferta jest korzystna, a wybór bardzo atrakcyjny :) Może pójść w tą stronę? Praktycznie prezenty są naprawdę bardzo fajne!


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.