najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
piotr44
2016-04-25 10:36 100%

Jaki prezent dla dziecka

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Jadę za kilka dni w odwiedziny do siostry, która ma małą 2-letnia córkę. Nie mam pomysłu na prezent dla niej. Może ktoś tutaj pomoże mi coś wymyśleć co może być dobrym prezentem? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Moniawww
2016-04-25 14:33 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Moniawww

Nie kupuj ubranek bo najlepiej mama wie co jest dobre dla jej córki. Poza tym ciężo jest trafić w rozmiar i głupio jest kupować coś co jest za duże. Całkiem niezłą opcją jest jakaś poduszka- przytulanka.Zerknij sobie do Tulimi:



http://www.tulimi.pl/27-poduszki-tulisie



W sklepie jest sporo takich fajnych poduszek, które mogą być prezentem dla dziecka. Jest to bezpieczne i przydatne.Powinno się spodobać maluchowi. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2016-05-04 15:00 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez justinusa
U nas prezentem od teściowej był piesek, york. Jedna wielka porażka jak dla nas, okazało się, że córka jest uczulona, a żeby było tego mało teściowa zapisała go nawet do specjalnej bazy CBDZOE https://www.cbdzoe.pl/bazazwierzat/ aby w razie zaginięcia zwiększyć jego bezpieczeństwo. Powiem, że mamy problem, bo ani go oddać, ani go komuś dać bo teściowa się obrazi. Nie życzę nikomu takiego prezentu.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
agata.wloda
2016-05-11 08:56 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez agata.wloda

może jakiś jeżdzik albo rowerek biegowy?


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
prezent dla dziecka
2016-06-19 14:34 0%
4

prezent dla dziecka

odpowiedziano ponad rok temu przez lelinka

Ja prezenty dla dzieci w rodzinie kupuję w sklepie internetowym http://dladzieciaczka.pl/ Znajduje w nim mnóstwo zabawek z najwyższej półki. Ceny są konkurencyjne - duże promocje i rabaty. Jak dla mnie najlepszy sklep z zabawkami w sieci


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.