najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
piotr44
2016-05-04 08:02 100%

Prezent dla 12 latki

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Proszę o radę w kwestii prezentu dla 12 latki. 
Może ktoś z Was ma siostrę/ córkę/ siostrzenicę w tym wieku i może pomóc

 

Nie mam zupełnie pomysłu na prezetn urodzinowy

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Moniawww
2016-05-04 18:57 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Moniawww

Może jakaś dobra ksiażka? proponowałabym dopytać się jej rodziców co czyta. Jakie książki lubi ,co jest w kręgach jej zainteresowań. Perfum i kosmetyków nie polecam natomiast dawać bo nie wiesz jakie dziewczynka ma gusta i czy będzie jej się to podobało. Ewentualnie niezłym pomysłem będzie jakiś śmieszny gadżet. Zerknij sobie tutaj:



http://www.goodies.pl/365-prezenty-dla-nastolatek



Na stronie znajduje się katalog takich gadżetów dla nastolatek. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
zdr
2016-05-06 10:26 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez zdr

Mojej bratanicy kupiłem komplecik kolczyki i zawieszka ze srebra, jest w tym samym wieku, ucueszyła się bardzo


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
agata.wloda
2016-05-11 08:49 0%
3

odp

odpowiedziano ponad rok temu przez agata.wloda

Od jakiegoś czasu bardzo popularne wśród nastolatków są książki typu "Zniszcz ten dziennik"


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Cheetah
2016-05-14 13:01 33%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Cheetah

Książki jakieś. W tym wieku, to się uczyć trzeba. Jakiś atalas przyrodniczy, geograficzny, historyczny, encyklopedie. Wybór jest duży :)


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-07-06 13:05 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez wwwww

Opcji na prezent jest wbrew pozorom sporo:



dobra książka



tablet



czytnik ebook ( chociaż na to trzeba większych funduszy)



słuchawki



Albo poduszkę z jakimś zabawnym napisem: http://www.megakoszulki.pl/foto-poduszki-z-wlasnym-nadrukiem-na-walentynki - możesz zaprojektować na tej stronie. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
megdo
2016-08-09 09:46 0%
6

zaplatarka

odpowiedziano ponad rok temu przez megdo

Niedawno mojej siostrzenicy, która jest moją chrześniącą kupiłam zaplatarkę do włosów babyliss, teraz młoda ciągle chce mieć inną fryzurę ;) fajna sprawa, na yt jest sporo filmików jak się jej używa, zresztą wiem ze jej mama też czasami pożycza ;)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
edyttka
2016-10-14 12:11 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez edyttka

Dla takiej nastolatki to może coś z elektroniki? Przejrzyj oferte tabletów chociażby tutaj: https://www.morele.net/telefony/tablety-i-czytniki-ebookow/tablety-528/0,0,,,,511,,,,,/1/#product_list z tego co się orientuje to te Lenovo najlepiej się sprawują znajoma ma i sobie chwali.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
karinos83
2017-03-07 12:25 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez karinos83

W przypadku dziewczynek w tym wieku sprawdzą się prezenty urodowe. Myślę, że możesz zainwestować w np. ozdoby do paznokci lub jakieś inne kosmetyki - perfumy, balsamy itp. 12 lat to taki wiek, gdy dziewczynka chce być już kobietą i z takich prezentów jest zadowolona.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.