najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
piotr44
2016-07-06 08:35 100%

Brak ochoty na seks

rozpoczęty ponad rok temu przez ama

Witam wszystkie panie. Jestem w małżeństwie już 10 lat. Wiadomo,ze mieliśmy różne wzloty i upadki ale od prawie roku zupełnei nie mam ochoty na seks. Nie wiem co sie stało bo zrobiłam sobie wszystkie niezbędne badania hormonalne. Niby wszystko w nich jest ok ale pomimo to nie chce mi się z meżęm uprawiać seksu. Co jeszcze moge zrobić? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-07-07 06:53 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez reozalia

Wybrać się do ginekologa? Serio piszę bo sama miałam ten problem i wybrałam się z tym do pani doktor. Ta mi zaproponowała libido therapy ( obecnie to przyjmuję). Jest to ziołowy środek na libido dla kobiet. Na początku trochę w to nie wierzyłam ale obecnie widzę bardzo fajne działanie tak wiec faktycznie coś w tym jest :) Zaczynasz coś odczuwać po miesiacu od brania, najlepszy efekt jest po dwóch miesiacach przyjmowania ale jest. U mnie brak ochoty na seks spowodowały tabletki antykoncepcyjne i biorę ten środek wlaśnie do tabletek anty. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-07-08 08:25 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez ama

Ale ja byłam u ginekologai i właśnie pani ginekolog mi przypisała badania hormonalne i tak jak pisałam nic w nich nie wyszło. To nie jest tak,że sama sobie to wymyślam i nie chcę się badać i nie próbuję. Przyjmowałam kiedś asequrelle ale efektów brak.Masz może porównanie tego który stosujesz do innych ? 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-07-11 10:47 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez reozalia

MI asequrella również nie podpasowała. Moja kolezanka jest zadowolona ale mnie tylko po niej głowa bolała. Akurat libido therapy okazały się w moim przypadku o wiele lepsze. Do innych porównania nie mam bo skoro działa to czemu mam odstawiać?



Zresztą sama poczytaj sobie opinie: http://intymnosc.pl/libido-therapy-libido-p-1648.html


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
arletkakow
2016-10-17 11:40 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez arletkakow

Hej. A może powinniście spróbować zabawę z jakimś fajnym gadżetem erotycznym? Może na początek kup sobie https://sexownysklep.pl/podwojne-kulki-gejszy i zobacz jak się będą sprawować ;) Może po prostu czegoś Ci brakuje, stąd ten dystans do sexu. W sklepie znajdziesz dość spory wybór w rzeczach i myślę, że coś interesującego na pewno wpadnie Ci w oko. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.