najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
piotr44
2016-08-10 09:26 100%

Jakie szkolenia proponujecie

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Witam. Jaki kurs , szkolenie warto zrobić , po których można znależć dobrze płatną pracę? lub rozpocząć biznes z tym kursem związanym? 
 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-08-10 15:01 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez kkk3

Najlepiej byłoby dobrac te szkolenia pod konkretny profil działalności jaka Cię interesuje. Dobre są na pewno szkolenia biznesowe takie jak:



angielski w biznesie



negocjacje



szkolenia ze sprzedaży, z technik obchodzenia się z klientem 



Zerknij sobie do szkoleń Gromaru: https://gromar.eu/oferta/szkolenia-elearningowe/ . Jakiś czas temu brałem udział w kilku ich szkoleniach. Wszystko jest podane w zgrabnej formie. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
AnetaZ
2016-08-12 16:00 0%
2

;)

odpowiedziano ponad rok temu przez AnetaZ

Ja bym poszła w zarządzanie :) z takim szkoleniem mozna w wiekszości branż pracowac lub nawet otworzyć coś własnego :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Maria35
2016-08-23 13:36 0%
3

jakie szkolenia

odpowiedziano ponad rok temu przez Maria35

to zależy od Twojego wykształcenia...ja np rozwijam się w dziale edukacji...konczę szkolenia po których mam nowe mozliwości prowadzenia zajec dodatkowych czy nieco innej pracy w swoim zawodzie...jeśli byłąbyś zainteresowana to tutaj mają bardzo fajną i bogatą ofertę szkolen dla nauczycieli ze wszytskich mozliwych działów...http://orke.pl/szkolenia/?category=nauczyciel-diagnozowanie-i-ocenianie zaczynając od diagnozowania uczniów a na rozwoju osobistym konczac...zajrzyj jeśli byłąbyś zainteresowana...przede wszytskim sama musisz wiedziec co Cie interesuje, co chcaiłabyś robić...bo to ze dobrze płatna nie znaczy ze przypadnie Ci do gustu...w kazdej branzy inwestowanie w siebie wraca do nas w psotaci wyższych pensji, dodatkowych dochodów...powodzenia


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
aszka
2017-02-23 14:15 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez aszka

dziękuję bardzo. pedagogiem jestem od dwóch lat i stale poszukuję szkoleń. uważam, że nie ma ich dostatecznie dużo i są bardzo powtarzalne. brakuje zwłaszcza opracowanych metodyk postępowania z dziećmi mającymi problemy natury neurologicznej


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
anja
2017-02-25 12:52 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez anja

Witam Cię serdecznie Aszka. Nie wiem, gdzie szukasz szkoleń dla nauczycieli, ale w internecie można znaleźć naprawdę kilka ciekawych propozycji dotyczących dzieci z problemami neurologicznymi. Dla przykładu:warszawskie centrum CBT organizuje szkolenia dotyczące dzieci z tikami i zespołem Tourette'a. Proszę bardzo :) 



Przeglądaj też różnego rodzaju wyszukiwarki, pytaj się znajomych, myślę że da radę znaleźć jeszcze kilka ciekawych szkoleń dla pedagogów. Stale też śledź ofertę CBT, tam pojawiają się wszelkie informacje o nowych warsztatach


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.