najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
olla85
2016-12-05 09:16 100%

Dbajmy o siebie

rozpoczęty ponad rok temu przez olla85

Witam. Poszukuję osób chętnych do podjęcia współpracy z firmą Avon. Pomogę osobom, które zechcą zostać konsultantką/konsultantem by wśród znajomych osób zbierać zamówienia na produkty Avon oraz chętnie umożliwię składanie zamówień u mnie. Dodam, że współpraca z Avon wiąże się z profitami, jest możliwość samorozwoju oraz pozyskania dodatkowych środków finansowych :) Zapraszam do współpracy. 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Izolda
2016-12-20 13:50 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Izolda

Cóż na pewno taka opcja może być bardzo ciekawą dla każdej kobiety, która szuka dodatkowego zajęcia. Nie mniej jednak sama rozważam zajęcie sie styliazacją paznokci. Przy czym obecnie w Idigo Nails jest bardzo fajna promocja 2+1  http://www.indigo-nails.com/pl,promocja-2-plus-1.html w ramach której możemy kupić nabyć wiecej produktów, w przystępnej cenie. Co sądzicie o takiej opcji? Sama na pewno skuszę się na żele nabłyszczające:)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
arletkakow
2017-01-04 14:07 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez arletkakow

Ja w tym roku oczywiście również postanowiła sobie, że weznę się za siebie ;) Przyznam, że motywujący okazał się artykuł: http://odzyskajdzien.pl/2642-ostatni-dzwonek-do-wakacji-czyli-jak-ekspresowo-zadbac-o-sylwetke - wiele konkretnych oraz przydatnych porad :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Biszko
2017-01-23 12:17 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Biszko

Dziewczyny, łączę się z Wami :D Oczywiście również chcę jak najlepiej zadbać o siebie :) Mnie potwornie irytuje depilowanie się, dlatego w tym roku zbieram na taki depilator laserowy http://www.euro.com.pl/depilatory.bhtml Wreszcie pozbędę się tego kłopotu, bo codziennie golenie sie to nie tylko marnowanie czasu, ale i morze wylanych łez :P


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
AntoninaMakowska
2017-03-15 11:55 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez AntoninaMakowska

tak odnośnie dbania o siebie to chciałam Was zapytać czy stosowałyscie może maskę Kallos Biotin do włosów? Moje ostatnio są w fatalnym stanie i szukam jakiegoś preparatu, który by je przede wszystkim nawilżył. Jeśli ktoś coś wie to proszę o opinię :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.