najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Z Elbląga prosto na Manhattan: kariera Adriany Borowskiej
2013-05-06 14:50 100%

Z Elbląga prosto na Manhattan: kariera Adriany Borowskiej

rozpoczęty ponad rok temu przez Joanna Siudak

Chociaż co piąta elblążanka jest bezrobotna, nie brakuje w naszym mieście kobiet, które dobrze radzą sobie na lokalnym rynku, zakładają własne firmy i rozwijają swoje pasje. W pierwszej cześci cyklu Przedsiębiorcze elblążanki przedstawiamy sylwetkę Adriany Borowskiej – utalentowanej florystki i dekoratorki wnętrz, dla której rodzinna tradycja stała się pomysłem na swój mały biznes.

Życie usłane różami

-To praca wybrała mnie, a nie ja pracę. Od kiedy pamiętam otaczałam się kwiatami. Były obecne wszędzie – w domu, ogrodzie, później szkole i pracy. Moja mama przez 15 lat prowadziła kwiaciarnię, można powiedzieć, że zapał do komponowania kompozycji wyssałam z mlekiem matki. Na przekór losowi postanowiłam jednak edukować się w kierunku turystyki. Szybko doszłam do wniosku, że to nie sprawia mi przyjemności. Postanowiłam założyć swoją firmę. Początkowo zajęłam się kompletowaniem dekoracji, później uczyłam się tworzyć własne kompozycje aż w końcu stworzyłam swoją pierwszą kolekcję ozdób do wnętrz – opowiada pani Adriana.

Stany Zjednoczone, Niemcy, Anglia, Szwecja

- Moje prace trafiły do wielu zakątków świata. Zwykle o tym skąd pochodzą moi klienci decyduje przypadek. Wykonałam wiele zleceń dla polonii w Nowym Jorku tylko dlatego, że jedna z kartek okolicznościowych trafiła w ręcę prezesa wielkiej korporacji. Mężczyzna ten pokazał moją pracę swoim pracownikom, którzy to złożyli u mnie zamówienie na ...142 kartki okolicznościowe! To było moje najcięższe a zarazem najbardziej ekscytujące zlecenie. Dodam, że miałam tydzień na wykonanie wszystkich kartek. Pracowałam nocami, ale udało się – nie dostałam żadnej reklamacji.

Magiczna moc kartek

- Najbardziej zaskakująca sytuacja jaka spotkała mnie do tej pory to wykonanie dla pewnego mężczyzny kartek na trzy ważne dla niego okazje. Pierwsza z nich to urodziny jego partnerki, następna – oświadczyny, a ostatnia to kartka w 250 egzamplarzach – czyli zaproszenie na ślub. Jest mi niezwykle miło uczestniczyć razem z moimi klientami w radosnych dla nich chwilach.

Szkatułki, filiżanki, wiązanki i kryształy

- Staram się, żeby moi klienci za niewielkie sumy mieli okazję kupić luksusowe produkty. Sekret polega na tym, że inspiruję się dziełami światowch dekoratorów wnętrz i poszukuję ich odpowiedników w lokalnych hurtowniach. Najczęściej zaopatrzam się w towar w trójmiejskich hurtowniach.

Adriana Borowska prowadzi swoją firmę od 3 lat, w przyszłości planuje poszerzyć swoją ofertę o nowe produkty. Zdradza, że wśród nowych kompozycji znajdą się materiały ze Szwecji, Grecji, Arabii Saudyjskiej i Chin.

oceń wątek 70 0 zgłoś do moderacji
2013-05-06 15:46 60%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Talcia
Przyznam ze jestem stala klientka pani Adrianny. Dziela jakie mozna kupic badz zamowuc sa fenomenalne, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Polecam. I zycze sukcesow w zyciu zawodowym.
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-05-06 16:22 50%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Griszka
SUPER CIOCIA!!
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-05-06 17:03 33%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez pit
a gdzie mieści się firma przedstawiona na zdjęciach?
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-06 18:12 25%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez gg
Na rynku, przy wjeździe od strony ul. Płk Dąbka
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-05-06 17:04 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Karola
moja zdolna kuzynka! ;)
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-06 22:03 50%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
Super, gratulacje :)
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-05-07 01:30 33%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez mk
Fajnie, że ludzie czerpią frajdę z własnej pracy. Tylko o co chodzi z tym Manhattanem w tytule, bo w artykule nie ma ani słowa na ten temat...
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2013-05-07 19:43 50%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
Tytuł jest przenośnią i ma zachęcać do przeczytania artykułu co, jak widać, się udało :) Super temat, super kobieta :)
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-05-07 19:50 60%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez ami
super kobieta? Mówisz o autorce tekstu czy bohaterce?
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-05-07 21:15 0%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Nel
Wszystkie kobiety są super :)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-05-07 21:16 33%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez Nel
a Manhattan to część Nowego Jorku, o którym była mowa w tekście ;)
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-09 00:01 33%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Bobek
... ale optymistycznie :-)
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-09 21:21 33%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez maja
plus dla tej pani! pokazala ze mozna !
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-10 20:06 33%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkanka
Brawo Ada!!! Jesteś wielka!!! Twoja nauczycielka
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-14 21:03 33%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Natka
O trzeba się wybrać
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-20 22:16 33%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez xxxx
Super Adunia :)) oby tak dalej !!!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-28 16:51 0%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez new
Pani Ado szczerze gratuluję !
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-02 20:51 0%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez ada
dziękuję ;)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2021-06-06 17:41 0%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez 12
Witam, a gdzie znajduje się siedziba pracy tej Pani bo nigdzie nie mogę namierzyć tej firmy?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.