najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Linda
2017-03-13 13:29 100%

Wieczór panieński w górach

rozpoczęty ponad rok temu przez Linda

Zastanawiamy się nad kilkudniowym wyjazdem w góry - połączony z wieczorem panieńskim. Taka babska imprezka. Ktoś już to może przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpwoiedzieć co gdzie i za ile?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
AntoninaMakowska
2017-03-15 11:52 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez AntoninaMakowska

super pomysł :D moja pryjaciółka za niedługo wychodzi za mąż i sama się zastanawiałam jak i gdzie zorganizować jej wieczor panieński :) to może w górach też zrobię


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2017-03-21 11:33 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez p44

Jeżeli maja być góry i chcecie się dobrze zabawić, to obstawiam dwa miejsca. Pierwsze o Zakopane - wiadomo, stolica polskich gór. Minus jest taki, że poza sezonem letnim czy zimowym niewiele się tam dzieje.



Druga opcja to miasta typu Bielsko-Biała - a więc Podbeskidzie. Rzut kamieniem na Szczyrk i inne ciekawe miejsca. A sama Bielsko-Białą jest jest sporo Większa od Elbląga, więc i hoteli jest więcej i miejsc pod imprezki. Poza tym bliskość Czech sprawia, że można wybrać się do np Ostrawy.



Odsyłam jeszcze na http://hotelnabloniach.pl/blog/



Kilka ciekawych artykułów o o regionie, hotelach, atrakcjach itd.



 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
compfin
2017-05-14 23:04 0%
3

a może nad jeziorem?

odpowiedziano ponad rok temu przez compfin

A może lepiej nad jeziorkiem? Fajne imprezy odbywają się w Kruszwicy. Gdybyście szukały noclegu, polecam http://zajazdkruszwica.pl/ - mają tam też dobre jedzonko! 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
modliszka
2017-05-17 11:30 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez modliszka

To doskonały pomysł! Ja na pewno cieszyłabym się z takiego wieczory panieńskiego!


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Soledat
2017-05-23 13:46 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Soledat

Super pomysł!! Aż żaluje,że ja takiego nie miałam :( Jakbyście szukały pomysłu gdzi i jak polecam - http://szlakiwpolsce.pl/kategoria/gory/


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Bobolinka
2017-07-11 11:26 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Bobolinka

Jak dla mnie wieczór panieński w górach to świetna sprawa.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.