najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

strefa kobiet

forum przeznaczone dla kobiet szukających rozwiązań i inspiracji - musisz tu wejść
Zobaczcie jak Szalone MDK Elbląg śpiewały i tańczyły na Wyspie Spichrzów (+ zdjęcia)
2019-06-24 08:51 100%

Zobaczcie jak Szalone MDK Elbląg śpiewały i tańczyły na Wyspie Spichrzów (+ zdjęcia)

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

22 czerwca na elbląskiej wyspie Spichrzów wystąpił zespół „Szalone MDK Elbląg”, demonstrując urozmaicony repertuar taneczno-wokalny. Obok zespołowych wykonań nie zabrakło solowych akcentów. 

Od niedawna zespół jest prowadzony przez nowych, pełnych pasji twórczej i utalentowanych nauczycieli – Agnieszkę Brenzak i Łukasza Reksa – i dużo koncertuje. Niedawno zatrudnieni nauczyciele, mimo młodego wieku, mają duże osiągnięcia i są pełnymi pasji profesjonalistami. Prowadzona przez nich młodsza grupa wokalno-taneczna – „Szalone MDK Elbląg” – na 40. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie została uhonorowana nagrodą Srebrny Aplauz w kategorii „Zespół wokalny do 12 lat”.

Przypomnijmy, że 13 września 2017 r. zespół „Szalone MDK Elbląg” został uhonorowany złotym medalem podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca "Orfeusz" w Lido di Jesolo nieopodal Wenecji we Włoszech, natomiast w ubiegłym roku temu zdobył główną nagrodę na 39. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, który jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce i jednym z największych w Europie.

Zobaczcie naszą obszerną fotorelację z występu „Szalone MDK Elbląg” na Wyspie Spichrzów w Elblągu w dniu 22 czerwca.

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2019-06-24 13:45 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Obserwator
Oczywiście Szalone Mdk cały czas podpierają się sukcesami zdobytymi za czasów Pani Katarzyny Panicz . Ale o tym ze w tym roku się nie dostały na Międzynarodowy Festiwal do Konina już nie napiszą .
odpowiedz oceń post 0 9 zgłoś do moderacji
2019-06-24 13:50 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Obserwator
Szalone Mdk cały czas podpierają się sukcesami zdobytymi za czasów pani Katarzyny Panicz a o tym, ze w tym roku nie dostały się ma Miedzynarodowy Festiwal w Koninie już nie napiszą . Słabe to .
odpowiedz oceń post 0 10 zgłoś do moderacji
2019-06-24 16:02 57%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez fan Szalonych MDK
Drogi niemądry obserwatorze, słabe, to jest niestety tylko i wyłącznie Twoje zachowanie. Proponuje się zająć własnymi sprawami, a nie hejtem w sieci :) Troszkę pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziło. A Szalone MDK jak zwykle dały czadu!! Nowe repertuary to coś niesamowitego, w końcu coś NOWEGO i oryginalnego, coś w czym dziewczyny mogą się wykazać! Jak zwykle klasa!!

ps gorące pozdrowienia dla trenerów, rodziców oraz reszty studia pani katarzyny :)
oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2019-06-24 14:44 17%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Marek
Mnie się nie podobają. Za bardzo się drą.
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2019-06-25 17:04 67%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez qwerty
Piękne są!
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.