najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Ada Daniel nie wygra programu
2016-11-16 09:00 100%

Ada Daniel nie wygra programu "Top Model"

rozpoczęty ponad rok temu przez Maciej Markowski

W 11 odcinku popularnego programu telewizyjnego "Top Model" brała udział jeszcze 7 uczestników. Po pierwszej części pobytu w Hiszpanii, przygotowującej do tamtejszego Fashion Week, pozostała już tylko piątka. Dwie osoby na moment przed finałem musiały pożegnać się z programem, a jedną z nich była Adrianna Daniel. Prywatnie żona bramkarza Olimpii Elbląg Wojciecha Daniela.

Ada Daniel pochodzi z Mielca, ale mieszka w Elblągu. Na swoim koncie ma mnóstwo konkursów piękności. Zdobyła chociażby tytuł Miss Mielca 2011. Na co dzień mama i żona piłkarza elbląskiej Olimpii, ale w programie TVN-u ulubienica Joanny Krupy i reszty jurorów.

To już szósta edycja programu. Uczestnicy po wielu konkurencjach, sesjach, zadaniach przenieśli się do stolicy Hiszpanii Madrytu. Najpierw mieli za zadanie stworzyć stylizację za 50 euro, a do pomocy mogli wybrać jednego z jurorów. Ada w parze z Adamem Niedźwiedziem połączyli siły z fotografem Marcinem Tyszką i pozowali jako sprzedawcy tapas. Tego zadania jednak nie wygrali.

Następnie zaczęły się castingi do Fashion Week w Madrycie. Uczestnicy z mapą przemieszczali się od jednego do drugiego, a na angaż mogli liczyć u Marii Escote, Agathy Ruiz de la Prada, Any Locking, Juana Duyosa oraz Ulisesa Meridy. Adrianna Daniel została zaproszona do współpracy przez dwóch projektantów: Juana Duyosa i Ulisesa Meridę. Z programem pożegnał się natomiast już w tym momencie Adam Niedźwiedź.

Pozostała szóstka miała przed sobą już tylko sesję zdjęciową, a wskazówki na niej dawała modelom i modelkom siostra Penelope Cruz - Monica. W opinii jurorów Ada Daniel nie wypadła tak dobrze jak jej konkurenci.

- Jesteś bardzo piękną, atrakcyjną dziewczyną na życie, ale też bardzo określoną - argumentował Marcin Tyszka. - Moda szuka czegoś więcej, niż urody. Szuka charakteru, osobowości i tutaj ciągle trzeba znaleźć odpowiednią drogę, żeby pokazać Adę z najlepszej strony.

Nieco bardziej surowa była reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska:

- Troszkę osiadłaś na laurach. Mogłabyś tu być naprawdę strunką [powiedziała odnośnie sesji]. Ten wiatrak, to niebo, wszystko jest urokliwe...

A projektant Dawid Woliński dodawał:

- ...ale my tu mówimy o wiatraku, a na zdjęciu ma być Ada.

Na naradzie Woliński powiedział również:

- Uważam, że mamy lepszy materiał na modelki.

Do dalszego etapu zakwalifikowali się kolejno: Daria, Patryk, Natalia oraz Daniel, a o pozostałe miejsce walczyły Ada oraz Ewa.

- Nie miałam po drodze szczęścia, tylko dzięki swojej ciężkiej pracy tutaj jestem - mówiła Adrianna przed ogłoszeniem ostatecznej decyzji. - Mam nadzieję, że dzisiaj szczęście uśmiechnie się do mnie.

Joanna Krupa wyciągnęła jednak zdjęcie Ewy i to oznaczało, że dla Ady to koniec przygody z "Top Model" (pomimo angażu przez dwójkę projektantów).

Do wygrania w programie był kontrakt ze znaną agencją modelingową, sesja w magazynie "Glamour" oraz 100 tysięcy złotych.

Tak Ada wyglądała na ostatniej sesji:

 

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2016-11-16 09:34 75%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Redaktor Żbik
Ona nie ma nic wspólnego z Elblągiem! Równie dobrze moglibyście Rysia wystawić na mistera Olsztyna.
odpowiedz oceń post 12 4 zgłoś do moderacji
2016-11-17 11:03 25%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez tomek j
ona jak ona ale jej mąż to ciacho jest
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2016-11-17 11:31 40%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin 40
Ada Daniel mieszka w Elblągu, więc ma dużo wspólnego z naszym miastem.
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2016-11-17 13:07 100%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez lelek
"Uważam, że mamy lepszy materiał na modelki" - trafił w sedno.
odpowiedz oceń post 6 0 zgłoś do moderacji
2016-11-17 13:08 100%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez lelek
I dlaczego promuje się wieszaki a nie dorodne kobiety o pełnych kształtach? Reklama anoreksji i leków odchudzających jak nic. Brakuje tylko formułki - audycja zawierała lokowanie produktu.
odpowiedz oceń post 5 0 zgłoś do moderacji
2016-11-17 16:53 100%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez lelek
Czepiacie się, ze nic wspólnego z Elblagiem. A Rys co wypisywal? Jak jeszcze był pracownikiem ? O kolejce w Nowym Dworze, targach w Poznaniu. Haha to dopiero była abstrakcja. Elblag.net? Jeszcze się nie zamkneliscie bo Szanowny Pan rys już dawno ogłosił wasz upadek na twiterze. Teraz jak już nie mieszka w Elblągu, na który wiecznie narzekał to Pewnie uważa się za Pana świata. Czyżby zaczął kolejne studia i zamieszkał w akademiku? Tam kotów swoich raczej nie mógł zabrać. Przykro. Elbląg.net jak sobie radzicie bez najlepszego redaktorka w mieście ? Hahaha
odpowiedz oceń post 5 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.