najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Redakcja elblag.net
2014-10-13 11:34 83%

Bażantarnia będzie promowana w całej Polsce - zobacz film

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

W miniony piątek, 10 października prezydent Elbląga Jerzy Wilk wziął udział w oficjalnym zakończeniu projektu pn. "Organizacja imprez cyklicznych i wzmocnienie produktu turystycznego elbląskiej Bażantarni" realizowanego przez elbląski oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Podczas spotkania odbyła się premiera niezwykle ciekawego filmu promującego naszą przepiękna i uwielbianą przez elblążan Bażantarnię. 

W trakcie spotkania zgromadzeni w murach Biblioteki Elbląskiej goście zapoznali się z działaniami jakie zrealizowane zostały w ramach projektu. Efektem kilkumiesięcznych prac są między innymi: wystawa fotografii pt. "Bażantarnia wczoraj i dziś", którą można oglądać z Bibliotece Elbląskiej oraz film ukazujących ten wyjątkowy las miejski. Jak podkreślała prezes Zarządu Elbląskiego Oddziału PTTK Agnieszka Banaś film będzie promowany w całej Polsce podczas imprez organizowanych przez towarzystwo.

- Ten las miejski to dla wielu elblążan miejsce wypoczynku i rekreacji. Zielone płuca miasta, przepiękna zieleń i ukształtowanie terenu, które zachęcają do kontaktów z przyrodą. To miejsce, którego urokiem zachwycają się mieszkańcy i turyści. Miejsce modne, gdzie na ścieżkach i szlakach spotkać można pieszych, rowerzystów, miłośników marszu z kijkami, rodziców z wózkami, osoby z czworonogami. Dzięki zakończonemu właśnie projektowi Bażantarnia zyskała przejrzyste oznakowanie i mapy, które powinny uczynić jeszcze łatwiejszym jej poznanie - mówił prezydent Elbląga Jerzy Wilk. Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w ten projekt, na czele z PTTK Oddziałem Ziemi Elbląskiej i pozostałym partnerom, którzy włączyli się w jego realizację. Dzięki środkom unijnym polskie miasta budują drogi i rozwijają swoją infrastrukturę. Jednak dla zrównoważonego rozwoju powinny również inwestować w tereny zielone. W nowej perspektywie unijnej Elbląg chce pozyskać środki na stworzenie miejskiej sieci przestrzeni parkowo-rekreacyjnych. Jestem przekonany, że efektem realizacji tego dużego projektu będzie miasto zielone i przyjazne mieszkańcom - zakończył prezydent Elbląga.

oceń wątek 5 1 zgłoś do moderacji
2014-10-13 13:22 100%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Dziennikarz
Artykuł sponsorowany
Więc piszemy co chcemy
odpowiedz oceń post 6 0 zgłoś do moderacji
2014-10-13 13:35 75%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Mlla
Bajadera, więcej nic.
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 13:39 63%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Aisza Kediv
A ile powstanie z tego tytułu nowych miejsc pracy?
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 13:58 86%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez marcus
za nim dojdziesz do bazantarni to połamiesz nogi na odcinku kosciuszki pętla tramwajowa
odpowiedz oceń post 6 1 zgłoś do moderacji
2014-10-13 18:31 80%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Z.
I tu też jest? A wstęga gdzie? Dość !
odpowiedz oceń post 4 1 zgłoś do moderacji
2014-10-14 08:17 50%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez King
Przestan pisac bzdury z ta wstega bo to zalosne jest Wilk chociaz cos robi a Po i Slonina nic nie robili
odpowiedz oceń post 1 1 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.