najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Degustacja nowego piwa i gra. Atrakcje elbląskiego browaru
2015-06-25 08:00 80%

Degustacja nowego piwa i gra. Atrakcje elbląskiego browaru

rozpoczęty ponad rok temu przez Magdalena Marcinkiewicz

Specjal niefiltrowany to nowość, którą elbląski browar planuje docelowo produkować. Z okazji Dni Elbląga, Roman Korzeniowski, dyrektor elbląskiego browaru Grupy Żywiec zaprasza mieszkańców do jego degustacji w specjalnej Strefie Marki Specjal. Ponadto przygotowano miejską grę, dzięki której uczestnicy będą mogli oddać głos na wybrany cel społeczny dofinansowany przez firmę.

Głównym sponsorem tegorocznej edycji Dni Elbląga jest elbląski browar należący do grupy piwowarskiej Grupy Żywiec SA. Z tej okazji dla mieszkańców miasta przygotowano mnóstwo zabaw i atrakcji.

Chciałbym, żeby społeczność Elbląga miała świadomość, że pamiętamy o nich. Tego typu imprezy są potrzebne

– mówił na konferencji Roman Korzeniowski, dyrektor elbląskiego browaru Grupy Żywiec.

W tradycję wpisały się już Dni Otwarte w lokalnej siedzibie firmy przy ul. Browarnej 71. Elblążanie będą mieli okazję zobaczyć cały proces produkcji piwa w sobotę, 27 czerwca.

Chcemy pokazać i opowiedzieć o historii, technologii i naszych dokonaniach, a mamy się czym pochwalić

- przekonywał.

O godz. 10.00 rozpocznie się gra miejska, w której udział będą brały osoby znajdujące się w siedzibie. - Mieszkańcy przechodzić będą przez siedem stacji szukając zaginionej receptury piwa. Na każdej z nich odpowiedzą na pytania. Na scenie wręczymy trzy nagrody zwycięzcom - poinformował dyrektor.

Trasę zwieńczy wizyta w Specjal Pubie, gdzie uczestnicy będą mogli zagłosować na wybrany cel społeczny.

We współpracy z Urzędem Miasta wybraliśmy propozycje, które dofinansuje elbląski browar - renowacja fontanny na Placu Słowiańskim, stworzenie boiska do piłki plażowej w obrębie Specjal Pubu i ogródka rekreacyjnego

– wymieniał Roman Korzeniowski.

Następnie, o godz. 17.00 na Wyspie Spichrzów otworzy się Strefa Marki Specjal, gdzie na mieszkańców czekać będą gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami. Elblążanie będą mieli okazję także stworzyć swój własny kufel z wygrawerowanym imieniem.

Dyrektor podkreśla, że marka jest sztandarem firmy. Z tej okazji odbędzie się premiera nowej odmiany piwa.

Specjal niefiltrowany to coś nowego, coś czego nie robiliśmy nigdy. Mieszkańcy będą mogli degustować je w naszej strefie. Liczymy na to, że zostanie zaakceptowany i że stanie się kolejnym brandem, który będziemy docelowo produkować

– informuje.
 

oceń wątek 8 2 zgłoś do moderacji
2015-06-25 10:51 45%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez arki
Może niech władza się zdecyduje czy jest za piciem alkoholu, czy przeciw.Bo z jednej strony z całą surowością ściga osoby pijące piwo w parku lub na bulwarach.A z drugiej strony pozwala by browar sponsorował obchody dnia Elbląga i czynnie wspomaga promocję marki. Bo jak już nawarzyliście tego piwa to pozwólcie ludziom je w spokoju wypić, a nie ścigacie ich jak przestępców,lub zrezygnujcie z promocji browaru.Bo to co jest teraz to jakaś paranoja.
odpowiedz oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
2015-06-25 12:53 60%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez k6459
kasa, kasa misiu
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2015-06-25 12:59 71%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez No i już wiecie....
...dla czego straż miejska nie będzie zlikwidowana w Elblągu.. Bo p.Roman Korzeniowski to rodzina pana Jana Korzeniowskiego, komendanta SM. Czyli nepotyzm, kolesiostwo, kumoterstwo, PO rodzinie.
odpowiedz oceń post 10 4 zgłoś do moderacji
2015-06-27 12:15 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez jan marian rakieta
specjal skończył się 20 lat temu teraz są to nieudane półprodukty typu niepasteryzowane i NOWOŚĆ niefiltrowane popłuczyny z żółcią i inymi świństwami.Napiszcie lepiej ile czasu trwa cały proces warzenia do zlania w butelki tego smakołyku. 4 dni.........
odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2015-06-27 13:45 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez piwosz
jan marian rakieta,głupoty prawisz i tyle Ci powiem
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.