najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
 DJ ZEL o najnowszej płycie. Zobacz wideo
2013-05-10 20:20 98%

DJ ZEL o najnowszej płycie. Zobacz wideo

rozpoczęty ponad rok temu przez Joanna Siudak

Znalazł się w 10-tce najlepszych artystów na świecie w konkursie zorganizowanym przez Dynasty Electric w Brooklynie. Łączy hiphop, dubstep, funk, rege i old school z muzyką elektroniczną. My z DJ Zelem rozmawialiśmy o nowych projektach, środowisku hip-hopowym w Elblągu i najświeższych muzycznych planach.

Krzysztof Szewczuk znany jako Sojka studiował na BTEC National diploma in Music Technology w Nottigham. Karierę muzyczną rozpoczął w 1997 z zespołem Gramy i Mikrofony. Jest uznanym kompozytorem i producentem. Za utwór "Skarby" z płyty Libera zdobył w 2005 roku Eska Music Award. Współpracował z Ascetoholix, Popek Monster, KOMBII, Żetonem, Bosskim Romanem, TeWu. Dwukrotnie zdobył Platynową Płytę i pięciokrotnie Złotą Płytę. Jego utwór "Pozwól mi żyć" został wyświetlony na YouTubie 5 mln razy. Dziś premiera najnowszego krążka Dj Zela i Kwasa: Byłem, Jestem, Będę.

Dj Zela zobaczymy już 28 czerwca podczas Dni Elbląga. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

oceń wątek 46 1 zgłoś do moderacji
2013-05-10 20:44 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez 007
dobrze gada wódki mu dać
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-05-10 21:16 71%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez TURBINALIA
DJ Zel będzie również na TURBINALIACH 17 maja!
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2013-05-10 21:57 50%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez BCY
piłem z nim wódkę jak jeszcze nie był sławny ;)
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-05-11 00:09 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez inc
nie przejmuj się dalej nie jest sławny tylko medialny lokalnie hehe
odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2013-05-11 07:42 50%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Jesus
hej Krzyś pozdrowienia dla kolegi z klasy :)
i powodzenia
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-05-11 11:37 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez ziomek87
dokladnie duzo sie zmienilo . Kiedys nie bylo neta i trzeba bylo byc naprawde dobrym zeby sie wybic , a teraz jak patrze setki malotow naogladalo sie '' Jestem Bogiem" wzielo telefon i nagralo jakis zalosny teledysk i wrzucaja na fejsa z nadzieja ze ktos ich zauwazy .
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-05-11 14:07 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Miłosz
Przeciez te nagrody nie dostal zel tylko artysic dla ktorych robił podkłady! co za swindel i lansowanie sie na innych. Gdzie te nagrody? Niech pokaze zdjecie, statuetkę? ;-D ale beka! ściemniacz jakich mało. zrobił jeden czy dwa bity dla znanych muzyków dostał troche grosza ale nie nagrodę! to zasługa juz menadzera zespołu nie zela ;) jaka zenada. nie wiem czym on sie chwali, przeciez to sciema!!
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-05-11 14:10 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Kita
przeciez te nagrody to Liber i Kombii dostał a nie Zel!~on tylko zrobił podkład, bit i nie jest to tylko tego zasługą hehe jaka sciema, co za kity
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-05-11 14:12 17%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Marta
Skarby: Liber/Doniu – hit roku (Polska) Eska Music Awards 2005 - nie ma tam nowy o jakims zelu, gdyby było to by on był slawny, on jest jedny mz tysiaca ukrytych producentów wiec to nie on dostał a Liber hehehe Zel nie jest ci głupio takei bzdury rozprowadzac?
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2013-05-13 12:33 67%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez juz nie z El
I o co tyle krzyku?
Zrobił muzykę do tych utworów? Zrobił.
Nikt nie mówi, że on nagrody dostał.
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-05-13 21:23 67%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez boss
Wreszcie jakis pozytywny akcent w tym elblagu- miescie smutku, niedostatku, wyzysku i biedy.
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-05-16 11:55 60%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez szefuncio
Co wy za bzdury wypisujecie. Skoro utwór który skomponował dostaje nagrode, to jest to nagroda dla wszystkich tworzących ten utwór. Wokal/Muzyka/Skrecze/Refreny/Mix/Master. Każdy kto maczał palce, być może dzięki właśnie dodaniu przez daną osobę swojej pracy ten właśnie utwór zdobył nagrodę bądź zaważyło to. Niestety gdyby nie producent muzyczny to utwór napewno by nie zdobył nagrody, nie poleciał w radiu, bo słyszeliście kiedyś akapelle w mediach? Bo ja nie. Także zamknąć papy zazdrosne bydło i wracać do dojenia krów. Jak sie nie znacie to sie nie wypowiadajcie, wstydu oszczędźcie.

Bez wyrazów szacunku.
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.