najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Bartłomiej Ryś
2013-07-02 12:52 100%

Dni Elbląga 2013 - podsumowanie całej imprezy. Videorelacja

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

Właśnie Dni Elbląga, trwające w tym roku aż 5 dni pozostawią na pewno w umyśle wszystkich, którzy odwiedzili Wyspę Spichrzów niezapomniane wspomnienia. Tak naprawdę każdy, kto chciał się bawić znalazł styl muzyczny dla siebie. Począwszy od klubowego piątku i gwiazd takich jak Kalwi & Remi, przez Julę i Agnieszkę Chylińską drugiego dnia a kończąc na Ewie Farnie i zespole Pectus w niedzielne popołudnie.

Jak było? Było fantastycznie. Można by było użyć mnóstwa epitetów określających poziom emocji, które towarzyszyły zarówno pod sceną jak i w okolicy terenu imprezy. Spotkania z znajomymi, których nie widzieliśmy parę lub paręnaście miesięcy. Ludzie, którzy za chlebem wyjechali za granicę, a przyjeżdżają specjalnie na Dni Elbląga, aby powspominać swoje miasto.

Podsumowując: takie imprezy powinny być w Elblągu organizowane o wiele, wiele częściej. Przy braku elbląskich klubów, dyskotek z prawdziwego zdarzenia tego typu imprezy plenerowe są jak najbardziej pożądane – zwłaszcza w okresie letnim. Nie mniej trzeba podziękować Urzędowi Miasta jak i sponsorom za organizację takiego przedsięwzięcia. Czy warto było przyjść na Wyspę Spichrzów? Około 8000 tysięcy osób (jednego dnia!) zna odpowiedź na to pytanie.

A już teraz zapraszamy do długo wyczekiwanego materiału video z wszystkich trzech dni. Przeżyjmy to jeszcze raz!

oceń wątek 6 0 zgłoś do moderacji
2013-07-02 13:25 40%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez po
najgorzej wypadła impreza na wyspie spichrzów jedno wielkie pijaństwo piwska nagłośnienie koncertów godne stadionu narodowego a nie łąki pośrodku moczarów ,brak jakiegokolwiek zabezpieczenia przez Policję ulicy Warszawskiej .
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-07-02 21:02 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Sita
a jakiego zabezpieczenia policji sobie życzysz ? policja monitorowała ruch, który miał być zarówno płynny dla pojazdów jak i przechodniów, czego marudzisz skoro nikomu nic się nie stało? Dziwne żeby zamykać cały odcinek drogi, mieszkańcy tamtych okolic również mają swoje prawa, czemu mieliby łazić na piechotę żebyś Ty mógł się chodzić po ulicy w tę i z powrotem. W razie problemów z przejściem policja mogła zamknąć ulicę w ciągu kilku sekund, jednak nie było takiej potrzeby... Zresztą w sobotę na zakończenie ulica Warszawska była zamykana by ludzie mogli spokojnie opuścić teren imprezy. Było siedzieć w domu jak się nie podobało.
oceń post 0 11 zgłoś do moderacji
2013-07-02 13:27 50%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Dżoana
to można mieć zapomniane wspomnienia?
odpowiedz oceń post 1 1 zgłoś do moderacji
2013-07-02 18:20 100%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez ElblągMojeMiasto
do po już tak nie narzekaj w końcu w Elblągu coś się działo a nie tylko marudzenie przed telewizorem jak nic nie ma jest zle jak w końcu coś jest organizowane też jest zle nie rozumiem tego
A LAMUSY DUPA CICHO
odpowiedz oceń post 1 0 zgłoś do moderacji
2013-07-02 18:28 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez tak
hahahah Angelika Zloynska xDDDD
Paruzel xDDD rozjebal xD
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2013-07-02 18:44 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez gość
Warto pomyśleć o kabaretonie ostatniego dnia :)
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dopiero dziś czytam...
2013-07-07 23:20 0%
7

dopiero dziś czytam...

odpowiedziano ponad rok temu przez Pękaty

i śmieję się aż do łez ! Tak tak drodzy mieszkańcy Elblaga .Chodzi mi o wypowiedź gościa "po " bo pili piwo i było głośno...Ludzie, a po co się idzie na taką imprezę ? aby liczyć koraliki różańcowe ? To jest miejsce spotkania ludzi, często przypadkowe, czasami spotykają się znajomi, którzy nie widzieli się przez kilka lat i co mają płakać ? To mają być dni wesołe, radosne i które później mile i długo sie wspomina. Szczerze współczuje temu komuś "po " pewnie z PO. Pozdrawiam z drugiego końca Polski ! Zawsze się wspaniale bawcie, jak jest ku temu okazja. 


odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.