najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Redakcja elblag.net
2014-03-21 16:05 100%

Dwóch elbląskich artystów i Gienek Loska Band w pubie Sąsiedzi. Takiego wieczoru się nie zapomina!

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Wczorajszy wieczór w pubie Sąsiedzi był naprawdę wyjątkowy. 3 zespoły, każdy inny, a w tym gwiazda wieczoru – Gienek Loska Band. Supportowali mu elbląscy artyści, którzy mają już pierwsze sukcesy na swoim koncie. Całe wydarzenie do Sąsiadów przyciągnęło mnóstwo widzów. Co ważne – widzów w przeróżnym wieku, co rzadko się zdarza podczas elbląskich wydarzeń.

Z Gracjanem Kalandykiem rozmawialiśmy kilkanaście dni temu podczas jego startu w tegorocznej edycji X-Factor. Opowiadał nam wtedy o kulisach podboju polskiej sceny muzycznej oraz o swoich planach na przyszłość. Po koncercie zdradził nam, że już niedługo pojawią się 4 nowe utwory oraz teledysk nagrany w klubie Mjazzga. To wszystko pojawi się w Internecie za około 2 tygodnie. Gracjan oczywiście obiecał, że udostępni naszemu portalowi wszelkie materiały. Trzymamy za słowo!

Kolejną osobą na supporcie był Łukasz Geska. Jego występy mogliśmy podziwiać podczas innego programu muzycznego – Bitwa na Głosy. Obaj są elblążanami, obaj zaczynają swoją karierę muzyczną. Jeżeli nadal będą się rozwijać w takim kierunku, jakim pokazali podczas wczorajszego koncertu, to wróżymy im świetlaną przyszłość w tej branży.

No i gwiazda – Gienek Loska Band. Na pewno jest on osobą kontrowersyjną, na pewno niekoniecznie jego manager zna polski rynek. Lub występ w jakimś elblążkowie nie jest tak ważny. Powodu dlaczego manager gwiazdy ściśle rozdysponowywał czas dla fanów nie znamy. Wiemy natomiast, że po koncercie Gienek został nagrodzony gromkimi brawami oraz prośbami o bis.

Mówiąc krótko – świetny wieczór, na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Oby takich więcej w Elblągu. Pub Sąsiedzi naprawdę wspina się na wyżyny rozrywki – dosłownie dla wszystkich.

Warto wspomnieć, że za poniższą galerię byli odpowiedzialni nasi praktykanci, którzy świetnie sobie poradzili. Oby tak dalej chłopaki!

oceń wątek 7 0 zgłoś do moderacji
2014-03-21 16:40 43%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klik
Chyba śpiewakami, bo trochę za wcześnie na nazwanie Ich artystami?
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2014-03-22 01:12 100%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez agata
Ktoś czytał ten artykuł przed publikacją?!
odpowiedz oceń post 2 0 zgłoś do moderacji
2014-03-22 01:45 100%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez janusz62
Swietny koncert a Gienek Loska wraz z zespołem do przysłowiowego ostatniego fana pozowali do zdjęc z każdą chętna osobą i podpisywali płyty ( z osobistymi dedykacjami),zero gwiazdorstwa
odpowiedz oceń post 4 0 zgłoś do moderacji
2014-03-22 09:14 100%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Sąsiedzi
Prośba o sprostowanie: Cały zespół był w klubie do późnych godzin wieczornych. Nawet 2h po koncercie
Czas na rozmowę mógł mieć każdy.
Więc wydaje mi się, że uwagi co do niedostępności wykonawcy są przesadzone.
Natomiast rolą managera jest utrzymanie pewnego schematu występu, jak i wszystkich wydarzeń przed i po koncercie. Gienek Loska może być osobą o specyficznym zachowaniu , natomiast czy kontrowersyjną?? Raczej nie.
Jest muzykiem zamkniętym w swoim świecie i to trzeba to uszanować.
My ze swojej strony dziękujemy Wszystkim za przybycie oraz ciepłe słowa skierowane w stronę nas i tego co robimy.Zapraszamy do śledzenia kolejnych fajnych wydarzeń które przed nami
odpowiedz oceń post 4 0 zgłoś do moderacji
2014-03-26 09:17 100%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Lino
Gienek Loska to najlepszy głos rockowy w Polsce . I tak jest od 20 już lat. Nikt i nic tego faktu nie odmieni. Posłuchajcie jego Pieśni - Kto ocaleje po burzy ..../ z albumu '' Lepiej niż wczoraj " / a pokochacie sztukę tego porywającego Artysty !.
odpowiedz oceń post 2 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.