najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Redakcja elblag.net
2019-08-24 08:05 100%

Elbląskie Diamenty wystąpią na Starym Rynku (+ wideo)

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Już w najbliższy weekend będziecie mieli okazję posłuchać Elbląskich Diamentów. Dziewczyny z Młodzieżowego Domu Kultury pod tę właśnie nazwą po raz pierwszy zaprezentują się szerszej publiczności i zaśpiewają w „Małej Italii” na elbląskiej starówce. Ostatnim osiągnięciem zespołu jest nagranie teledysku „Kayah Medley”. 

W niedzielne popołudnie, 25 sierpnia 2019 r., przy Restauracji Amore Mio, kawiarni Molto Bene, stoisku z lodami marki Magda Gessler oraz Amore Mio Pizza & Grill, tuż przy Bramie Targowej będziecie mieli okazję posłuchać i zobaczyć Elbląskie Diementy, które wystąpią w składzie: Klara Kwiecień, Michalina Józefowicz, Zosia Zelonka, Daria Komoń, Małgorzata Kanikuła, Nadia Kamecka, Alicja Halarczyk, Zuzanna Mrozik, Julia Konopko oraz Amelia Paluszak. Zespół Szalone działający od wielu lat w MDK, w skład, którego wchodzą między innymi wymienione powyżej dziewczęta, zmienił nazwę na Elbląskie Diamenty, o czym poinformowała nas dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu Edyta Lichacz.

Koncert rozpocznie się 25 sierpnia, około godz. 16.00.

--------------------

Informacje o wokalistkach

Klara Kwiecień uczęszcza do pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, gdzie szlifuje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Pobiera także lekcje śpiewu w Open Voice Studio w Gdańsku u pani Agnieszki Kamińskiej. Śpiewa w zespole wokalnym Elbląskie Diamenty.

Najważniejsze osiągnięcia: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Koninie w 2018 r., Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018 oraz złoty medal na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Orfeusz” w Lido di Jesolo (nieopodal Wenecji) we Włoszech w 2017 r.  – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone”; na tym samym festiwalu została uhonorowana srebrnym medalem w kategorii solistek. 

Michalina Józefowicz uczęszcza do pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, gdzie szlifuje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Pobiera także lekcje śpiewu w Open Voice Studio w Gdańsku u pani Agnieszki Kamińskiej. Śpiewa w zespole wokalnym Elbląskie Diamenty.

Najważniejsze osiągnięcia: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Koninie w 2018 r., Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018 oraz złoty medal (wraz z zespołem) na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Orfeusz” w Lido di Jesolo (nieopodal Wenecji) we Włoszech w 2017 r. – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone”; na tym samym festiwalu zdobyła wyróżnienie w kategorii solistek.   

Małgorzata Kanikuła uczęszcza do pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, gdzie szlifuje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Śpiewa w zespole wokalnym Elbląskie Diamenty.

Najważniejsze osiągnięcia: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Koninie w 2018 r., Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018 –wówczas z zespołem „Szalone”; złoty medal na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Orfeusz” w Lido di Jesolo (nieopodal Wenecji) we Włoszech w 2017 r.  – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone”. 

Daria Komoń uczęszcza do pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, gdzie szlifuje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Śpiewa w zespole wokalnym Elbląskie Diamenty.

Najważniejsze osiągnięcia: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Koninie w 2018 r. –wówczas z zespołem „Szalone” (Daria Komoń otrzymała wówczas ponadto nagrodę spacjalną), Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018 – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone”; złoty medal na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Orfeusz” w Lido di Jesolo (nieopodal Wenecji) we Włoszech w 2017 r.  – wówczas z zespołem o nazwie „Szalone Małolaty”. 

Nadia Kamecka uczęszcza do pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, gdzie szlifuje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Śpiewa w zespole wokalnym Elbląskie Diamenty.

Najważniejsze osiągnięcia: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Koninie w 2018 r., Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018 – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone”; złoty medal na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Orfeusz” w Lido di Jesolo (nieopodal Wenecji) we Włoszech w 2017 r.  – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone Małolaty”. 

Zosia Zelonka uczęszcza do pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, gdzie szlifuje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Śpiewa w zespole wokalnym Elbląskie Diamenty.

Najważniejsze osiągnięcia: złoty medal na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Orfeusz” w Lido di Jesolo (nieopodal Wenecji) we Włoszech w 2017 r. – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone Małolaty”; na tym samym festiwalu została uhonorowana br brązowym medalem w kategorii solistek w swojej grupie wiekowej. 

Alicja Halarczyk uczęszcza do pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, gdzie szlifuje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Śpiewa w zespole wokalnym Elbląskie Diamenty.

Najważniejsze osiągnięcia: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Koninie w 2018 r., Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018 – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone”.

Julia Konopko uczęszcza do pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, gdzie szlifuje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Śpiewa w zespole wokalnym Elbląskie Diamenty.

Najważniejsze osiągnięcia: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Koninie w 2018 r., Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018 – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone”.

Zuzanna Mrozik uczęszcza do pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, gdzie szlifuje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Śpiewa w zespole wokalnym Elbląskie Diamenty.

Najważniejsze osiągnięcia: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Koninie w 2018 r., Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018 – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone”.

Amelia Paluszak uczęszcza do pracowni wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, gdzie szlifuje umiejętności muzyczne pod opieką Agnieszki Brenzak i Łukasza Reksa. Śpiewa w zespole wokalnym Elbląskie Diamenty.

Najważniejsze osiągnięcia: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Koninie w 2018 r., Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018 – wówczas z zespołem pod nazwą „Szalone”.

Koncert zespołu Elblaskie Diamenty

Stary Rynek w Elblągu (w bezpośrednim sąsiedztwie Amore Mio i Molto Bene), 25 sierpnia 2019, godz. 16.00

 

Zobaczcie teledysk Elbląskich Diamentów „Kayah Medley”

oceń wątek 11 0 zgłoś do moderacji
2019-08-20 11:19 42%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez tom
SUPER! Będziemy, fajne tam są koncerty :-) Nareszcie starówka żyje!!!
odpowiedz oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
2019-08-20 12:45 42%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez ~Tadeusz
Bardzo duże osiągnięcia, niestety zauważyłem że pod opieką starego trenera Pani Panicz.
MDK i trenerzy nie powinni moim zdaniem chwalić się nie swoimi sukcesami.
Od kiedy mają nowych trenerów niestety nie ma żadnych osiągnięć hmmm
odpowiedz oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
2019-08-26 08:34 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Helga
Nowi trenerzy są od ubiegłego roku panie Tadeuszu. I chyba nie do końca jest pan zorientowany , ze sukcesy już maja na swoim koncie dość pokaźne. Przecież to te same dziewczyny wiec to jest przede wszystkim ICH sukces! Nie zastanawia to Pana?
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2019-08-21 00:18 46%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Waldi
To są przede wszystkim osiągnięcia dziewcząt. Obecna nazwa DIAMENTY jest bardzo ładna, a aktualni instruktorzy świetnie prowadzą zespół. Dziewczęta pięknie śpiewają, nie mają szalonych manier i nie krzyczą na scenie.
odpowiedz oceń post 6 7 zgłoś do moderacji
2019-08-24 17:24 71%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez F.
Czyli na widowni tylko rodzice...
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2019-08-25 12:14 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Xd
Hejt dalej musi królować. Elbląski świat „kultury” nie odpuszcza. Jest miejsce dla wszystkich odpuśćcie sobie bzdurne komentarze.
odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.