najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Redakcja elblag.net
2014-06-15 08:59 27%

Elbląskie disco polo. Nowy singiel Łukasza Gesek

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Gesek to debiutant na scenie disco polo i dance. Wiosną 2014 ukazał się pierwszy singiel Dziewczyna w Bikini. Jak mówi wokalistka zespołu Łukasz Gesek: - Cały czas pracuję nad nowymi utworami, mam już gotowy materiał na płytę, ale prezentacje poszczególnych singli odbywać się będą stopniowo.

- Aktualnie nagrałem teledysk do kolejnego singla NAGO, NAGO. Jest to zabawna piosenka, którą jeżeli chodzi o pomysł, zaczerpnąłem z muzyki osiedlowo-chodnikowej, chciałem tym samym nawiązać do muzyki disco polo z lat 90-tych, oddać hołd twórcom z tej epoki, których wszyscy słuchaliśmy i słuchamy do tej pory – mówi artysta.Oczywiście piosenki NAGO NAGO nie można brać dosłownie, bo to muzyczny żart, refren jest bardzo prosty, wręcz kabaretowy. Wielokrotnie podczas występów, obserwują bawiących się ludzi, zauważyłem, że piosenka wpada w ucho, wywołuje uśmiech, potrafi rozbawić. Scenariusz teledysku również zapowiada się ciekawie.

Reżyserem jest sam Gesek: - W szkolnej klasie zaczyna się lekcja, wchodzi piękna nauczycielka, która kusi wszystkich chłopców. Jeden z nich marzy o niej, i w marzeniach przenosi sie do intymnego pokoju, gdzie jak sie później okazuje, jest strasznie zestresowany, a nauczycielka wyraźnie nad nim dominuje. Sceny przeplatane są też w czasie rzeczywistym, gdzie główny bohater śledzi nauczycielkę, próbuje jej również zaimponować np. wręczając kwiaty, co jak sie później okazuje, nie wychodzi mu na dobre.

- W teledysku będzie też można zobaczyć sceny tańca, zabawy, będzie dużo radości i uśmiechu. Scenariusz jest zupełnie inny niż tekst piosenki. Jak mówi Gesek: - To zamierzone działanie, aby nie nawiązywać - obrazem do klubów i dyskotek, bo takich zdjęć, moim zdaniem, jest już trochę za dużo.

- Sceny kręcone były w rodzinnym mieście Łukasza w Elblągu. Jak mówi wokalista - jestem lokalnym patriotą, w moim mieście jest wiele ciekawych miejsc, które warto pokazać. Teledysk do utworu kręciliśmy na Bulwarze Zygmunta Augusta, w Restauracji Metamorfoza oraz w klasie szkolnej. Efekty naszej pracy można zobaczyć już teraz: https://www.youtube.com/watch?v=dA8Z1YvPWss 

Informacja nadesłana

oceń wątek 10 27 zgłoś do moderacji
2014-06-19 08:30 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez szef
idź do pracy
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.