najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Elbląskie gwiazdy zagrały dla Milenki. Dlaczego nie wystąpił Kamil Bednarek? (+ zdjęcia)
2019-02-26 00:22 100%

Elbląskie gwiazdy zagrały dla Milenki. Dlaczego nie wystąpił Kamil Bednarek? (+ zdjęcia)

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

Bardzo zróżnicowany repertuar zaprezentowali elbląscy muzycy, którzy wzięli udział w charytatywnym koncercie muzycznym, który rozpoczął się 25 lutego o godz 18.00 w klubie muzycznym Mjazzga. 

Celem była zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację dziewięcioletnej Milenki Tomaszewskiej, która choruje na autyzm, cierpi na niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym oraz zaburzenia integracji sensorycznej. Rodzina dziewczynki pilnie potrzebuje środków finansowych na leczenie i rehabilitację.
 
Koncert został zorganizowany przez Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej oraz Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół Mechanicznych "Lepszy Elbląg", przy wydatnej pomocy właścicieli klubu muzycznego Mjazzga, którzy udostępnili lokal. Elblążanie nie zawiedli. Udało się zebrać znacznie ponad 2 tys. zł. 

Wystąpili: Prezes Maj, Fatty Kiddie i Mariov,  Łukasz Skórowski & Bartosz Fruman, Other Worlds oraz Adrian Albrecht. Niestety w koncercie nie wziął udziału Kamil Bednarek, którego koncert miał być gwoździem programu. Oficjalnym powodem jego odwołania był problem z dojazdem z... Gdańska.

Przypomnijmy w tym miejscu, że 25 lutego od godz. 18:00 w gdańskiej Ergo Arenie rozpoczęły się występy Roksany Węgiel oraz Kamila Bednarka (który zaśpiewal po niej), a o 20:30 odbył się mecz Biało-Czerwonych z Holandią, kluczowy dla awansu na Mistrzostwa Świata w Koszykówce. Na pocieszenie możemy dodać, że reprezentacja Polski po 52 latach przerwy awansowała na mistrzostwa świata! 

oceń wątek 4 0 zgłoś do moderacji
2019-02-26 11:33 43%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez beata
bednarek słabe zachowanie ale po co przyjeżdzać lepiej w gdańsku zagrać zarobić niż pomagać brawo dla elbląskich gwiazd szczególnie fatty i prezes maj zrobiliście fajny koncert
odpowiedz oceń post 6 8 zgłoś do moderacji
2019-02-26 15:21 50%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Nowy
Ale nie ma informacji czy on wiedział że ma przyjechać i zagrać, nie ma informacji na jego stronach, podejrzewam że marzenie organizatora nie poparte niczym.
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2019-02-26 21:13 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Emi
Koncert Kamila Bednarka miał się odbyć wcześniej i był przełożony. Był na plakacie, więc nie wiem o czym piszesz. Brawo elblążanie dla których nie jest obojętny los Milenki!
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2019-02-26 19:48 29%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Gosc
Brawo dla zespolow, ktore wystapily, A Bednarek WSTYD, teraz jego menadzer sciemnia, ze nic nie widzial. A kto przedkladal koncert na poniedzialek?
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2019-02-27 10:59 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Zosia05
Prezes Maj mega fajny repertuar kolega w żółtej też i ci gitarzyści
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2019-02-27 11:06 29%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez er ce
Gwiazdorzy d.....ek.
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2019-02-27 11:26 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez rolo
"Elbląskie gwiazdy zagrały dla Milenki. Dlaczego nie wystąpił Kamil Bednarek?" Może dlatego, że nie jest elblążaninem?
odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2019-02-28 21:04 60%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Roxy
Taaa, jasne, najlepiej jechać po Bednarku. Zamiast tego lepiej sobie przeczytajcie chociażby na ebląg.info przeprosiny i tłumaczenie się organizatora
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.