najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Agnieszka Światkowska
2013-03-31 15:40 100%

Finał X Factor bez Kai Czulewicz. Zobacz wywiad z utalentowaną elblążanką

rozpoczęty ponad rok temu przez Agnieszka Światkowska

Kibicuje jej cały Elbląg, a przede wszystkim rodzina, przyjaciele i znajomi. Kaja Czulewicz uczennica I klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu pomyślnie przeszła przez kolejną selekcję muzycznego show X Factor. Mimo to nie zobaczymy jej w ścisłym finale. Tym razem elblążanka pokazała się w utworze Emeli Sande „Next to me”. W międzyczasie udało nam się porozmawiać z Kają i jednocześnie namówić ją na krótką rozmowę i występ przed kamerą elblag.net.

X Factor to program, który od trzech edycji niezmiennie poszukuje największej osobowości wokalnej i scenicznej wśród osób i grup posiadających talent wokalny. W tegorocznej odsłonie muzycznego show jest m.in. młoda elblążanka, która jak sama stwierdza, dzięki występom w X Factor jest bliżej swych marzeń, a oto przecież chodzi. Po sobotnim Boot Campie, Kaja znalazła się w gronie „wybranych”, którzy dalej powalczą o wygraną w konkursie.

W sobotnim odcinku Kaja zaśpiewała piosenkę Emeli Sande „Next to me” - jeden z kilku utworów, jakie zaproponowali producenci programu.

- Wybrałam tę piosenkę ponieważ wydała się najbardziej pasującą do mojej barwy głosu - mówiła Kaja. Był to ogromny stres, ogromne emocje, ale i praca. Z drugiej strony patrząc, niecodziennie przecież występuje się przed tak dużą publicznością i wymagającym jury. Liczyłam się z tym, że oceny mogą być różne, bo i jury jest nieprzewidywalne i to co powie Pan Kuba, to również jest jedna wielka niewiadoma – przyznała Kaja.

I rzeczywiście tak było, bowiem "Boot Camp" to selekcja i nerwy sięgające zenitu. Po pierwszych eliminacjach i radościach, nadeszła chwila prawdy...Niestety Kaja odpadła tuż przed finałem.

- Dla mnie sam fakt, że doszłam tak daleko jest niesamowite. Nie spodziewałam się, że nowy rok rozpocznę od występu w telewizji i od przejścia do kolejnego etapu X Factor. Przyszło to z dnia na dzień i bardzo się cieszę. - Oczywiście nie jestem w tym sama. Bardzo kibicowała mi rodzina, przyjaciele i pani instruktor Joanna Dreger, której bardzo dziękuję za wszelką pomoc - dodaje uczestniczka programu.

A co spowodowało, że wzięła udział w show?  - Na pewno to, że lubię śpiewać. Stwierdziłam, że to dobry sposób, żeby zacząć już coś robić w tym kierunku na poważnie. Póki co autografów nie rozdaję, ale moje życie pomału zaczyna się zmieniać. Szczegółów jednak nie zdradzę. Na pewno coraz bliżej jestem swoich marzeń – przekonuje.

- Jestem wdzięczna programowi i całej produkcji, że dali mi odczuć, że powinnam dalej iść w tym kierunku, że powinnam śpiewać. Sam udział w programie X Factor to doskonały sposób, żeby się pokazać. Nie trzeba od razu przechodzić do samego finału, by zostać zauważonym - mówi Kaja.
 

oceń wątek 17 0 zgłoś do moderacji
2013-03-31 17:04 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez zibi
fajna osoba, fajny głos, śliczna dziewczyna - szczęścia i sukcesów w przyszłości...
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-03-31 22:04 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez herod
łooo arab i ona dwa moje ostatnie odkrycia !
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-01 10:14 60%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez hh
no napewno!
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-04-05 10:43 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez herod
no na bank a co
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-31 23:34 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz_00000
Niezły śpiew
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-20 16:38 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Michał
Brałby jak komornik telewizor...
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.