najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Gdzie najsmaczniej zjeść? Pytamy elblążan o ulubione restauracje (video)
2013-11-30 07:37 81%

Gdzie najsmaczniej zjeść? Pytamy elblążan o ulubione restauracje (video)

rozpoczęty ponad rok temu przez Karolina Król

Pod Aniołami, Studnia Smaków, czy Strzecha? A może lepiej w domu? Gdzie elblążanie lubią zjeść? Która restauracja jest najlepsza? O to pytaliśmy mieszkańców naszego miasta.

Kto lepiej, niż sami bywalcy restauracji może polecić tą najlepszą? Wiadomo, że wypróbowane jest dobre i nie zaskoczy niczym negatywnym. Lokali, które oferują jedzenie jest w naszym mieście dość dużo. Żyjemy w czasach, gdzie nie każdy i nie co dzień może pozwolić sobie na obiad poza domem. Jeśli więc decydujemy się na taki krok, chcielibyśmy mieć pewność, że spędzimy mile czas i zjemy dobre danie.

Postanowiliśmy sprawdzić, które elbląskie restauracje są najlepsze. Z takim pytaniem skierowaliśmy się do mieszkańców naszego miasta.

Zobacz video i dowiedz się, gdzie warto wybrać się na obiad w Elblągu.

oceń wątek 17 4 zgłoszono do moderacji
Mamma Mia
2015-02-23 14:10 0%
1

Mamma Mia

odpowiedziano ponad rok temu przez Stan

Mamma Mia! wspaniała restauracja,przystępne ceny i prawdziwy włoski klimat


odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
Restauracja "Dom Królów" NIE POLECAM!!!!
2015-02-23 14:19 25%
2

Restauracja "Dom Królów" NIE POLECAM!!!!

odpowiedziano ponad rok temu przez Waldek

Nie polecam resturacji w hotel Elbląg "Dom Królów:,wnętrze jest nawet ładne,ale jedzenie... to już jedna wielka ściema. Zamówiłem rosół z kaczki z takimi małymi pierożkami,jak spróbowałem to myślałem że się porzygam za przeproszeniem,zupa ewidentnie w życiu kaczki na oczy nie widziała i jestem przekonany,że zrobiona była z kupnej zupki chińskiej,bo przyprawy miała wysuszone,że aż czuć było same konserwanty. Tak samo tyczy się kremu toskańskiego,kremu to raczej nie przypominało tylko zwykły przecier i było okropnie kwaskowate. Jedynie co tam mogę polecić to dobre wino. Zenada,jak na takie możliwości. Ja tam na pewno niestety już nie zawitam,zwykła nie uczciwość wobec klienta. Aaaa jedynie obsługa miła,kelnerka na prawde w porządku... aż mi jej żal,że musi tam pracowac.


odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
Mati88
2016-01-20 18:14 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Mati88

Gdzie w Elblągu można zjeść t-bone steak ? Ale taki z dobrego mięsa :) jest w ogóle w elblągu jakieś fajne miejsce na zabranie dziewczyny na randkę? może coś doradzicie? 



 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2016-02-10 21:44 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez borys
dobrego steka to raczej nigdzie nie zjesz to biedne miasto, na randkę to najlepiej do Duchówki ale troche drogo,albo na starówce Metamorfoza maja pokoik romantyczny dobre jedzenie przystepne ceny
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-08-10 06:34 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kastora

Nie mam pomysłu co zrobić na obiad. Podsuniecie coś? 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-08-10 07:46 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez malika

 U mnie dzisiaj są faszerowane cukinie:



https://www.przepisy.pl/przepis/faszerowane-cukinie



Sporo ich zebrałam na działeczce ( w tym roku miałam bardzo dorodne zbiory cukini jeśli o to chodzi). Nadziewam je mięskiem. Preferuję filet z indyka ale z kurczaka również jest ok. Potrawa jest prosta i smaczna.



Jutro pewnie ugotuję leczo ( będę miała je na nastepne 2-3 dni). 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.