najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
2017-05-20 08:39 100%

"Imprezowy szał" Geska na liście przebojów? Na razie złote płyty i 5 milionów odsłon (+wideo)

rozpoczęty ponad rok temu przez Grażyna Wosińska

„Imprezowy szał” zespołu Łukasza Geska, elblążanina znalazła się w propozycjach do listy przebojów RADIA VOX FM. Od trzech lat koncertują, otrzymali dwie, podwójne, złote płyty za single: „Na koncercie w dyskotece”, „Nago, Nago..” i jedną złotą płytę za singiel „Robimy pompę”.

Gesek to nazwa zespołu, którego pomysłodawcą, liderem oraz autorem piosenek jest Łukasz Gesek. Zespół znany jest z takich przebojów jak: "Na koncercie w dyskotece", "Nago, Nago...", czy "Robimy pompę".

Gesek, występował również w licznych programach typu talent show np: Bitwa na Głosy, Must be the music czy Disco Star. Wokalista jest również posiadaczem złotej płyty, którą nagrał wraz z zespołem Ryszarda Rynkowskiego.

„Imprezowy szał” zespołu Łukasza Geska, elblążanina znalazła się w propozycjach do listy przebojów.

HALLO GESKO-MANIACY Dobra wiadomość‼
Nasza piosenka "IMPREZOWY SZAŁ", znalazła się w propozycjach do listy przebojów RADIA VOX FM. ODDAJCIE GŁOS na naszą piosenkę.Z pośród osób, które zagłosują, i napiszą pod tym zdjęciem - "ZROBIONE" - Wylosujemy 1 szczęśliwą osobę, która otrzyma naszą najnowszą PŁYTĘ - CZAS NA DISCO... Podajemy link, gdzie możecie głosować:
http://www.voxfm.pl/bestlista

- czytamy na Facebooku.

Na YouTube piosenka "Imprezowy szał" ma prawie 600 tys. odsłon. Czy pobije rekord 5 milionów „Nago, nago...” ?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
NoName
2017-05-20 16:24 43%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez hfffhh
Rozumiem jeszcze że można słuchać takiej muzyki na imprezie lub weselu, ale nie kumam jak można na co dzień w domu i samochodzie słuchać takiej prymitywnej "muzyki".
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2017-05-21 13:08 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez nauczyciel
Byłem przy nagrywaniu tego teledysku... zupełnie przypadkowo. Mam chyba jescze zdjęcia robione telefonem :)
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2017-05-21 13:40 20%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez bcy
Z calym szacunkiem tworcow disco polo - ten kawalek, utwor to tandeta. Kto tego slucha? Jakim cudem to wogole sie znalazlo na liscie? Swiat upada i nawet disco polo zbliza sie ku koncowi
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2017-05-21 21:11 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Tracka
Brawo Gesiu i gratuleje złotych płyt
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2017-05-22 08:00 50%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez PEPE
Można nie lubić Łukasza Geska, można nie lubić disco polo, ale jednak to jest chłopak z Elbląga i dlatego trzeba go wspierać. Nie zazdrościć, nie wylewać pomyje tylko na swój sposób wspierać naszych. Nie jestem fanem tego nurtu muzycznego, ale jestem lokalnym patriotą. Łukasz, rozsławiaj nasze miasto - karma wraca.
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2017-05-22 09:59 33%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez tragedia
A te Jeb...Jeb...Jeb....Jeb to całe clue tej piosenki i tego nurtu. Gesek poszedłeś po najniższej linii oporu jeśli chodzi o zaistnienie w muzyce. Wiesz dobrze,że stać Cię na więcej. Dla mnie dno ale życzę sukcesów
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.