najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Nowa dyrektor Gimnazjum nr 7. Iwona Statek zrezygnowała
2016-10-10 13:09 100%

Nowa dyrektor Gimnazjum nr 7. Iwona Statek zrezygnowała

rozpoczęty ponad rok temu przez Maciej Markowski

Iwona Statek przestała pełnić obowiązki dyrektora Gimnazjum nr 7 mieszczącego się przy ul. Lotniczej 12. Obowiązki dyrektorskie powierzono wicedyrektor placówki, czyli Iwonie Zapolskiej. Zgodnie z zasadami organ prowadzący może powierzyć pełnienie obowiązków dyrektora szkoły wicedyrektorowi lub nauczycielowi danej placówki, jeśli nie posiada ona wicedyrektora. Powierzone obowiązki nie mogą być pełnione dłużej niż przez okres 10 miesięcy.

Była już dyrektor "siódemki" została mianowana przez Prezydenta Miasta Elbląga na to stanowisko z dniem 1 września 2012 roku. Pomimo tego, że jej umowa kończyła się 31 sierpnia 2017 roku, postanowiła złożyć rezygnację z funkcji dyrektora z trzymiesięcznym wypowiedzeniem dokładnie 20 lipca. Stąd wzięła się konieczność odwołania Iwony Statek ze stanowiska dyrektora Gimnazjum nr 7.

Powodów rezygnacji dyrektor placówki można się domyślać, choć potwierdzić nie sposób. Na łamach Elblag.net pojawiło się mnóstwo tekstów opisujących całą sytuację w Gimnazjum, m.in. związanych z budową hali sportowej w ramach Budżetu Obywatelskiego, która wciąż nie doczekała się nawet ogłoszonego przetargu.

 

oceń wątek 4 0 zgłoś do moderacji
2016-10-10 14:01 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez taki tam
Brednie a co wspólnego z dyrektorowaniem ma złożony i wygrany wniosek o budowę hali? Autorką wniosku nie jest już była pani dyrektor.
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2016-10-11 14:22 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez xxxl
Nie przestała być dyrektorem, tylko jest. Do 31.10.2016r.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2016-10-11 20:32 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez AdamSlodowy
Skoro maja nastepce, to przestala. Nieistotne , ze do konca pazdziernika podyrektoruje...
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2017-03-18 05:26 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez 7 jest do dupy
Ja tam chodziłam i zapi***alać na hale csb przy ul. Grunwaldzkiej nikomu się nie chce, ja robiłam se wagary i Zapolska z 4 postawiła mi 3.Miałam to w dupie, ale oni nie chcą, żeby takie coś było przy szkole, bo się,, rozleniwimy''.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2017-03-18 05:28 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Jak tam
Przestała bąki puszczać w końcu
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.